У Буковини новий титульний спонсор, добре знаний перемогами своїх команд
Чернівецький клуб отримає нову підтримку
![У Буковини новий титульний спонсор, добре знаний перемогами своїх команд](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/92/orig_658464.jpg)
Як стало відомо Sport.ua, сьогодні завершився черговий тур перемовин про співпрацю першолігового ФК «Буковина» та СК «Прометей» з Дніпра, добре знаного перемогами своїх баскетбольних та волейбольних команд. Серед присутніх був й головний тренер чернівецької команди Андрій Мельничук.
За інформацією нашого джерела СК «Прометей» в другій частині сезону стане титульним спонсором «Буковини». Співпраця розпочнеться на початку наступного року, коли дніпряни профінансують навчально-тренувальний збір чернівецьких футболістів на Закарпатті. В стадії оформлення й інші цікаві напрацювання.
15 січня 2024 року планується проведення в Чернівцях пресконференції за участю керівництва «Буковини» та «Прометея», які повідомлять про зроблене і плани на перспективу.
Але найближчими місяцями жодних статутних змін у функціонуванні ФК «Буковина» та в тренерському штабі команди не слід очікувати.
Поки що «Буковина» в групі «Вибування» Першої ліги посідає друге місце, набравши 21 очко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696244.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696244.jpg)
Поєдинок відбудеться 31 липня
![Футбол для молодих. Чому на Олімпіаді існує віковий ценз у 23 роки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696380.jpg)
![Футбол для молодих. Чому на Олімпіаді існує віковий ценз у 23 роки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696380.jpg)
Зміни довелося вносити, адже в країн соцтабору була шпарина, а із нею – тотальне домінування
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696366.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696366.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![inflicted](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)