Що з Блауграною? Антверпен сенсаційно вирвав перемогу в Барселони на 90+2-й

Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь бельгійської команди

6768
14

13 грудня відбувся останній матч 6-го туру Ліги чемпіонів у групі H між командами «Антверпен» та «Барселона». Гра завершилася сенсаційною перемогою бельгійської команди із рахунком 3:2.

Рахунок у поєдинку було відкрито вже на 2-й хвилині завдяки голу Артура Вермеєрена. На 35-й Ферран Торрес забив м'яч у відповідь.

На старті другого тайму Вінсент Янссен (56) оформив другий гол у ворота каталонців.

На 90+1 Марк Гуї зрівняв рахунок, однак господарям таки вдалося вирвати перемогу завдяки м'ячу Джорджа Іленіхена (90+2).

Для «Антверпена» це перші очки у квартеті H за 6 матчів. «Барселона» завершила груповий етап на першому рядку з 12 пунктами.