Хавбек Металіста 1925: «Ми заслужили на те, де зараз перебуваємо»
Артем Габелок – про виліт команди з УПЛ
![Хавбек Металіста 1925: «Ми заслужили на те, де зараз перебуваємо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/29/orig_685893.jpg)
Півзахисник «Металіста 1925» прокоментував виліт команди з УПЛ унаслідок поразки 1:2 від «Вереса» в 30-му турі чемпіонату:
– Зрозуміло, що результат абсолютно незадовільний, хлопці після гри лежали без сил. Що не вийшло конкретно сьогодні? Тому що 1-й тайм, як на мене, зовсім погано, у 2-му таймі трошки краще почали грати, почали створювати принаймні.
– Важко сказати. Уся друга частина в нас якась така... загалом не вийшла. Сьогодні так, ви правильно сказали, 1-й тайм, я теж вважаю, провалили. Не знаю, з чим це пов'язано.
Можливо, з тим, що ми постійно змінюємося, у нас нові гравці грають. Вибув у нас Імереков, молодого поставили. Десь якісь зміни, вони впливають на гру. Я вважаю, що ми загалом заслуговуємо на те, де ми зараз перебуваємо.
– Із чим пов'язуєте провал у другій частині сезону? Можливо, десь команда не сприйняла вимоги, які Віктор Скрипник намагався поставити?
– Мені здається, тут усе разом. Я вважаю, що і футболісти винні, і тренери, і керівники. Тому нам треба всім проаналізувати, зробити висновки і рухатися далі.
Але я вважаю, що ми заслужили на це, де ми зараз перебуваємо. Якщо ми все проаналізуємо, зробимо висновки – у цього клубу є майбутнє, і все буде добре.
– Чи є діалог із керівництвом? Чи кажуть вам, що буде далі, наступного сезону?
– Поки що немає жодної ясності. Завтра (розмова відбулася 25 травня, – прим.) будемо збиратися, керівники щось нам озвучать. Але вони на сьогоднішній день самі не знають, що буде з командою. Подивимося.
Можливо, завтра нам щось скажуть, можливо, дадуть трошки паузу і вже потім якось виходитимуть на зв'язок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695740.jpg)
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695740.jpg)
У вирішальному поєдинку змагатимуться Лівий берег і Минай
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695636.jpg)
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695636.jpg)
Реванш відбудеться 21 грудня 2024 року
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695627.jpg)
![Грізманн може несподівано залишити Атлетіко. Відомо, куди хоче перейти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695745.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695656.jpg)