Ронен ГІНЗБУРГ: «Думаю це була найкраща наша гра. Респект гравцям»
Тренер «Прометея» – про матч 11-го туру Єврокубка
![Ронен ГІНЗБУРГ: «Думаю це була найкраща наша гра. Респект гравцям»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/85/orig_657095.jpg)
Головний тренер «Прометея» Ронен Гінзбург прокоментував матч 11-го ранду Єврокубка, в якому слобожанці перемогли «Бешикташ» (89:70).
– Перш за все, я знаю, що вчора та сьогодні вранці по Україні було випущено багато ракет. Дуже шкода через це, і я сподіваюсь, що ми хоч трохи зробили людей щасливими. Сподіваюсь, ця війна закінчиться. І в Ізраїлі також.
Щодо гри, думаю, це була наша найкраща гра. Ставлення до гри, захист. Сподіваюсь, гравці розуміють, що ось різниця між тим, щоб бути нормальною командою та хорошою командою – це наш захист. Сьогодні був хороший захист, мені це сподобалося. Респект гравцям. Ми маємо продовжувати
– Клавелл зіграв сьогодні лише три хвилини. Він все ще неготовий до гри?
– Так, він неготовий. Він не грав шість місяців. І поки що неготовий, йому потрібен час. У нас дуже багато захисників, іноді навіть занадто багато. Ми маємо вирішувати, хто гратиме, а хто ні, хто більше, а хто менше. Баскетболісти знають, що всі мають викладатися на 100%, коли грають. І я впевнений, що Клавелл набере форму найближчим часом і ми матимемо ще одну силу.
– Сьогодні Ткаченко провів хороший матч, особливо в захисті. Що скажете про це?
– Я багато говорив з Іваном. Тепер він також виходить на позиції «четвірки», що дає йому більше ігрового часу. Він знає, що в деяких матчах він гратиме більше, в якихось гратиме менше. Але зіграв він добре.
Завдяки перемозі «Прометей» піднявся на 5-ту сходинку в групі А Єврокубку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
Українка поступилася японській спортсменці Харуці Фунакубо
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696212.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696212.jpg)
Українська дзюдоїстка програла в 1/8 фіналу
![Лівий Берег – Минай. Прогноз і анонс на матч за право грати у Прем'єр-Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696210.jpg)
![Лівий Берег – Минай. Прогноз і анонс на матч за право грати у Прем'єр-Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696210.jpg)
![Переконлива перемога. Україна здолала Боснію на Євробаскеті U-18](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696060.jpg)
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696245.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/100/thumb_380161.png)
![Олег Заворотный](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/100/thumb_380161.png)