Помстилися за велику поразку. Прометей розгромив Бешикташ

Український клуб здобув перемогу з різницею у дев'ятнадцять очок

9111
7
БК «Прометей»

У середу, 13 грудня, БК «Прометей» (Україна) та БК «Бешикташ» (Туреччина) зустрілися у другому матчі другого кола регулярного сезону Єврокубку.

Першу чверть матчу український клуб впевнено виграв. Однак на початку другої десятихвилинки команда Гінзбурга пропустила ривок суперника - 0:12. Через деякий час рахунок у другій чверті став 17:2 на користь турецького клубу. Після цього «титани» прокинулися та не дозволили опонентам піти на велику перерву з перевагою у рахунку.

У третій чверті солідний ривок вдався команді зі Слобожанського - 13:0. Далі українська команда вже не розпорошувала свою перевагу. Цю десятихвилинку «Прометей» виграв з різницею у 17 очок. Мабуть, окрім вдалих дій команди Гінзбурга, посприяло цьому вилучення головного тренера «Бешикташа» Душана Алімпієвича. Керував командою до завершення матчу українець Дмитро Болдаєв. У четвертій чверті «титани» довели матч до перемоги.

Найкращими гравцями матчу стали центрові «Прометея» Таі Одіасе, який набрав 16 очок та зробив 10 підбирань, і Онджей Балвін із 17 очками, 9 підбираннями та 3 передачами.

Для «Прометея» ця перемога стала шостою в 11 турах Єврокубка і третьою домашньою перемогою поспіль. Наступний поєдинок буде для «титанів» виїзним – 20 грудня українська команда зіграє проти «Лондон Лайонс».

Єврокубок. Група A. 11 тур.

«Прометей» (Україна) – «Бешикташ» (Туреччина) – 89:70 (26:14, 19:26, 27:10, 17:20)

«Прометей»: Клавелл (0 очок+1 підбирання+0 передач), Марч (8+4+3), Санон (10+2+1), Грей (12+1+2), Сидоров (14+3+3), Агада (4+2+3), Ткаченко (8+4+3), Бобров, Липовий (0+1+0), Балвін (17+9+3), Одіасе (16+10+0).

«Бешикташ»: Метьюз (6+1+2), Арслан (7+6+3), Арна (0+1+0), Угурлу (3+3+0), Хаммондс (6+4+0), Митчелл (18+6+1), Конан (7+2+1), Дельгадо (0+4+1), Йижитоглу (2+0+0), Нідам (11+2+2), Олман (10+0+3).