У Металіста 1925 новий власник і новий генеральний директор
Харківський клуб призначив нового топ-менеджера
![У Металіста 1925 новий власник і новий генеральний директор](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/67/orig_653591.jpg)
Футбольний клуб «Металіст 1925» повідомив про проведення загальних зборів учасників, на яких розглядалися питання зміни власника, обрання нового складу Наглядової ради Товариства та призначення нового генерального директора.
Згідно із заявою про реєстрацію змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, було змінено кінцевого бенефіціарного власника клубу на Володимира Носова.
Учасники зборів обрали новий склад Наглядової ради. Було висунуто кандидатури Богдана Бойка, Володимира Носова, Сергія Стороженка, Еміля Тер-Степаняна та Андрія Куликова. Усіх їх було обрано на два роки. Головою Наглядової ради став Богдан Бойко, а заступником голови став Володимир Носов.
Загальні збори учасників ФК «Металіст 1925» Харків також одноголосно обрали нового генерального директора. Ним став Андрій Недєлін.
Нагадаємо, напередодні, 22 листопада, стало відомо, що харківський клуб офіційно залишив уже колишній генеральний директор Ярослав Вдовенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696841.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696841.jpg)
Українська команда не змогла пройти «Олімпію» та вилетіла з турніру
![Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696936.jpg)
![Ротань наїхав на українські клуби. «Чому для нас ОІ це другорядний турнір?»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696936.jpg)
Збірна України вилетіла з футбольного Олімпійського турніру, посівши 3-тє місце на груповому етапі
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696830.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696882.jpg)
![Циганков пропустить старт клубного сезону](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696946.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/86/thumb_377288.jpg)
![zelc006](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/86/thumb_377288.jpg)
![](/images/smiles/laughter.png)