ВІДЕО. Суддя не призначив пенальті у моменті з падінням Мудрика
Момент трапився в доданий арбітром час
![ВІДЕО. Суддя не призначив пенальті у моменті з падінням Мудрика](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/66/orig_653257.jpg)
У понеділок, 20 листопада, відбувся поєдинок відбіркового турніру чемпіонату Європи, у якому зустрілися збірні України та Італії. Матч пройшов у Леверкузені на стадіоні «Бай-Арена» та завершився нульовою нічиєю, яка вивела на Євро-2024 італійців.
Усі найяскравіші моменти матчів доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
На 90+3 хвилині вінгер української команди Михайло Мудрик упав в штрафному майданчику італійців після контакту з захисником, але суддя був у метрі від епізоду та вирішив не призначати пенальті, VAR він також не переглядав.
ВІДЕО. Суддя не призначив пенальті у моменті з падінням Мудрика
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696075.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696075.jpg)
Пілоти та команди йдуть на перерву
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
Даяна поступилася Камілі Осоріо в 1/16 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![Відомо, скільки Яремчук зароблятиме у новому клубі. Контракт на 4 роки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696197.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)
Треба чинити тиск, щоб таке не повторилось в плей-офф. А якщо будемо мовчати, то уєфа і надалі буде нас давити як лошків...
P. S. Ще припущення, що це знов сказав "привіт" непризначений пенальті у 16-му турі минулого сезону у ворота ФК "Рух". Там теж і контакт був, і суддя поруч. Натомість гол, забитий з явного офсайду зарахувати не забув. То ж знов play-off, знов трапиться яка-небудь умовна "Греція", і наймовірніше, до побачення Євро-2024. Ось так воно можливо. А ви бажали чогось іншого?