КАРАВАЄВ: «Розуміємо, що не всі хочуть бачити на Євро Україну»
Хавбек збірної України – про ймовірний вихід команди на Євро-2024
![КАРАВАЄВ: «Розуміємо, що не всі хочуть бачити на Євро Україну»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/65/orig_653182.jpg)
Півзахисник збірної України Олександр Караваєв дав оцінку збірній Італії, з якою «синьо-жовті» ведуть боротьбу за путівку на Євро-2024, та висловив думку щодо суддівства у очній зустрічі з нею.
– Сербія вийшла на Євро і тим самим гарантувала Україні плей-оф, це не розхолоджує трошки?
– Та ні, ми на це не звертаємо уваги. Розуміємо, що краще в матчі з Італією зробити свою справу і вийти на Євро. Але, звісно, це ще одна опція для нас, однак це ніяк не впливає на наше налаштування на матч.
– Як у збірній сприймають те, що УЄФА фактично відкрито підтримує Італію і зазначає, що черговий великий форум без неї буде дорівнюватись до фіаско?
– Зрозуміло, Італія – це топ-збірна. Вона вигравала чемпіонати світу, Європи. Звісно, що коли на великих форумах грають такі топ-команди, це дуже добре для глядачів. Розуміємо, що не всі хочуть бачити там Україну і краще б це була Італія. Але так відкрито симпатизувати, звісно, не можна. Всі розуміють між рядків. Думаю, коли на таких турнірах будуть команди нижчі за класом, це сприятиме розвитку футболу. Як приклад – Греція, яка у 2004 році стала чемпіоном Європи чи Данія у 1992 році, тож це круто для футбольної спільноти. Це дає не топ-збірним і їхнім країнам поштовх у розвитку.
– Віриш, що суддівство буде об’єктивним?
– Вірю. Мені дуже сподобалось суддівство на Євро-2020. В кожному матчі максимум 1-2 помилки. Всюди відзначали, що це було одне з найкращих суддівств за всю історію. Майже не було суперечливих моментів, все було дуже чітко. Тому і вважаю, що на таких міжнародних матчах об’єктивно судять. Може і є якийсь невеличкий шанс, що десь симпатизують більше топ-командам, але я не думаю, що настільки, щоб впливало на результат.
Гра Україна – Італія відбудеться 20 листопада у Леверкузені, початок – о 21:45 за Києвом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696882.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696882.jpg)
Мабуть, Андрій не залишить «Реал» Мадрид у це літнє трансферне вікно
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696968.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696968.jpg)
Африканська збірна боротиметься за медалі
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696841.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696841.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696928.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/42/thumb_368484.jpg)
![inspekcha85](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/42/thumb_368484.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/166/thumb_353245.jpg)
![BaZia](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/166/thumb_353245.jpg)