ГЕНІНСОН: «Емоції зашкалювали після гри. Не хотілося наговорити дурниць»
Представник «Чорноморця» – про відмову Григорчука давати інтерв’ю після гри з «Рухом»
![ГЕНІНСОН: «Емоції зашкалювали після гри. Не хотілося наговорити дурниць»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/59/orig_651955.jpg)
Представник одеського «Чорноморця» Володимир Генінсон прокоментував відмову головного тренера Романа Григорчука давати флеш-інтерв'ю та прес-конференцію після матчу Української Прем'єр-ліги проти львівського «Руха».
– Була інформація, що безпосередньо після гри у вас відбулася розмова з головним тренером Романом Григорчуком, за підсумком якої було вирішено не давати післяматчеві коментарі. Чи можете ви це підтвердити? Якщо так, то яка причина?
– Підтверджую, на 100%. Емоції, які зашкалювали після гри. Не хотілося наговорити ніяких дурниць. Сиділи, переглядали моменти. Однозначно погоджуємося, що це, скоріш за все, пенальті. Але не подвійне покарання, червоної картки там взагалі близько немає. У першому таймі взагалі не було свистків в бік гравців іншої команди. Далі ви все бачили, є купа нарізок – як Хадіду б’ють по ногах, «вбивають», ніхто навіть не свистить.
– Відмова давати післяматчеві коментарі – це якась акція протесту, чи, як ви сказали, просто емоції після гри?
– Конкретно по цьому матчі – емоція. Щодо протесту – ми можемо хоч протестувати, хоч ні, рахунок на табло.
– Які подальші дії клубу? Звертатиметеся у відповідні органи чи, можливо, вже зробили це? Якщо так, то з якою метою?
– Ми зверталися в комітет арбітрів, щоб нам роз’яснили дії судді у попередньому матчі. Нам досі не відповіли. Як всі журналісти кажуть, як всі фахівці кажуть, всі, з ким спілкуємося – навіть інші клуби кажуть, що на Ієде не було першої жовтої взагалі, вона просто «висмоктана» з пальця. Точно так само подаватимемо на розгляд дії цього арбітра, будемо сьогодні писати лист. Але ми так розуміємо, що знову не буде відповіді. Видно, не дуже хочеться нам відповідати, хоча є регламентна норма, за якою вони зобов’язані відреагувати на наш лист.
– До матчу з «Металістом 1925» ви цього сезону таким чином ще зверталися?
– До «Металіста 1925» у нас було звернення, спілкування з комітетом арбітрів, але так офіційно – вперше після гри з «Металістом 1925». Сьогодні точно таке ж звернення буде після гри з «Рухом».
Нагадаємо, що «Чорноморець» вдома поступився «Руху» з рахунком 2:3.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
Українка поступилася японській спортсменці Харуці Фунакубо
![Руслан РОТАНЬ: «Аргентина – фаворит у матчі з Україною, це факт»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696252.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Аргентина – фаворит у матчі з Україною, це факт»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696252.jpg)
Команда сподівається здивувати вболівальників у вирішальному матчі групи
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696212.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696212.jpg)
ыыы