ГВАРДІОЛА: «Було важко контролювати гру, у них були Палмер і Мудрик»

Головний тренер «Манчестер Сіті» – про феєричний поєдинок проти «Челсі» (4:4).

32000
10
ФК Манчестер Сіті. Жузеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Жузеп Гвардіола прокоментував нічию проти «Челсі» (4:4).

«Це була хороша реклама для Прем'єр-ліги та видовищна гра, обидві команди хотіли перемогти. Я й не очікував іншого, у «Челсі» фантастична команда та гравці.

Також ми знаємо, що вони завжди добре грають проти суперників найвищого рівня. Нам було важко контролювати гру, і у них були Коул Палмер та Михайло Мудрик, які діяли агресивно, бігли вперед та йшли у дриблінг.

У нас по ходу гри було два чи три виходи віч-на-віч, які ми не змогли реалізувати, але вирішальний момент стався наприкінці зустрічі.

Напружена гра, але справедливий результат. Я вітаю команду, ми йдемо на перерву, вийшли до плей-оф Ліги чемпіонів, а після міжнародної перерви повертаємось та рухаємось далі.

Звичайно, я хотів би перемагати з рахунком 7:0, але на цьому рівні такого не трапляється. У «Челсі» фантастична команда. Я не знаю точну кількість ударів по воротах, але врешті-решт обидві команди доклали максимум зусиль, щоб здобути позитивний результат для себе».