Челсі – Манчестер Сіті – 4:4. Текстова трансляція матчу

16
Getty Images/Global Images Ukraine

Англійська Прем'єр-ліга. 12-й тур.

«Челсі» – «Манчестер Сіті» - 4:4

Голи: Т. Сілва, 29, Стерлінг, 37, Джексон, 67, Палмер, 90+5 – Голанд, 25 (пен.), 47, Аканджі, 45+1, Родрі, 86

Попередження: Кукурелья, 22, Палмер, 23, Кайседо, 61, Джексон, 90+4, Стерлінг, 90+7 – Доку, 56, Родрі, 72, Гріліш, 90+4

«Челсі»: Санчес – Кукурелья, Сілва, Дісасі, Джеймс (Гюсто, 64) – Кайседо (Броя, 89), Енцо (Мудрик, 64) – Стерлінг, Галлагер, Палмер – Джексон (Угочукву, 90+6).

Запасні: Петрович, Матсен, Бадьяшиль, Мадуеке, Матос.

«Манчестер Сіті»: Едерсон – Гвардіол, Діаш, Аканджі, Вокер – Бернарду, Родрі – Доку (Гріліш, 60), Альварес (Ковачич, 79), Фоден – Голанд.

Запасні: Ортега, Карсон, Філліпс, Нунеш, Бобб, Льюїс.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Вайсеншейв, Англія).

Стадіон: «Стемфорд Бридж» (Лондон, Англія).

12 листопада о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

12 листопада о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +7

Небезпечний підкат від Стерлінга перед власним штрафним проти Фодена.

12 листопада о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

Угочукву вийшов замість Джексона.

12 листопада о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛ! Палмер потужно пробив у лівий кут із пенальті!

12 листопада о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Джексон та Гріліш попереджені за емоції.

12 листопада о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ПЕНАЛЬТІ! Броя в центрі штрафного прибрав м'яч під себе й у нього влетів підкатом Діаш.

12 листопада о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Фол Галлагера проти Гріліша в центрі поля.

12 листопада о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, вісім хвилин.

12 листопада о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Броя дограватиме замість Кайседо.

12 листопада о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

ГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Заблокували удар Ковачича перед чужим штрафним, але потім Родрі добив у ногу Сілви, від якої м'яч полетів у лівий кут.

12 листопада о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Стерлінг в офсайді під час закидання на правий фланг атаки.

83’

Сіті чинить тиск на чужій половині.

12 листопада о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Мудрик на лівому фланзі штрафного не обіграв Вокера один в один.

12 листопада о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Ковачич вийшов замість Альвареса.

78’

Фол від Гріліша перед чужим штрафним проти Стерлінга, який до цього його обікрав.

12 листопада о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ! Вільний Гюсто отримав передачу на правий фланг штрафного від Стерлінга, але закрутив над поперечиною.

12 листопада о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Родрі в центральному колі завалив Палмера.

71’

Злива почалась у Лондоні. Ніхто, щоправда, не здивований.

12 листопада о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Подачу з лівого флангу від Бернарду головою блокував Дісасі.

12 листопада о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Мудрик розігнав атаку лівим флангом, після чого зіграв на Кайседо, той зіграв на Галлагера, який пробив у Едерсона, а Джексон добив!

12 листопада о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Едерсон тим часом травмувався.

12 листопада о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Джеймса замінив Гюсто.

64’

Енцо замінили на Мудрика.

12 листопада о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Вокер із фолом атакував Кукурелью на правому фланзі атаки.

12 листопада о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Кайседо зірвав контратаку, яку очолював Гріліш.

12 листопада о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Палмер дивом завів м'яч із лівого флангу до штрафного повз чотирьох суперників, але не проштовхнув його повз Едерсона.

12 листопада о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гріліша випустили замість Доку.

12 листопада о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ! Доку на лівому фланзі штрафного завершив контратаку ударом низом із-під Дісасі під воротаря, але Санчес парирував ногами.

12 листопада о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Доку симулював на лівому фланзі штрафного під час просування повз Джеймса.

56’

То може хоч Мудрика випустити, що гру пожвавити?

12 листопада о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Челсі володіє м'ячем у центрі поля.

12 листопада о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Родрі зачепився за відскок перед штрафним, після чого скинув головою на Альвареса, але удар того зльоту забрав Санчес.

12 листопада о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ГОЛ ЗАРАХОВАНО! Була підозра на гру рукою.

12 листопада о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Голанд заїхав із м'ячем поміж ногами на дальній стійці, після прострілу Альвареса з правого флангу.

12 листопада о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 листопада о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +7

Стерлінг із лівого флангу зіграв до штрафного, але удар Джексона другим дотиком було заблоковано.

12 листопада о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +5

Доку випустив м'яч за лицьову під час просування лівим флангом атаки.

12 листопада о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Фол проти Вокера в центрі поля від Стерлінга.

12 листопада о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! Кутовий на лівому фланзі розіграли на Бернарду, а той подав у центр на Аканджі, який головою пробив у ближню дев'ятку.

12 листопада о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще шість хвилин.

45’

Доку просуванням до лівого флангу штрафного повз Палмера заробив кутовий.

12 листопада о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Стерлінг протягнув м'яч лівим флангом атаки до штрафного, де покотив у центр на Джексона, але той низом пробив точно до рук воротаря.

12 листопада о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Голанд у центрі штрафного отримав передачу з глибини від Альвареса, після чого бив у правий кут низом, але Санчес витягнув.

12 листопада о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ! Стерлінг перед порожніми воротами завершив простріл Джеймса у воротарському.

12 листопада о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Тонкий закручений удар із правого флангу штрафного від Фодена пролетів повз дальню стійку.

12 листопада о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

МОМЕНТ! У Фодена звалився м'яч із ноги на полетів у дальній кут за комірець Санчесу, у площину не влучив, як і Голанд, який намагався добити.

12 листопада о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу кутового з правого флангу від Галлагера Сілва завершив ударом головою під голкіпера в центр воріт!

12 листопада о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Джеймс закрутив удар із штрафного під поперечину, але Едерсон потягнув на кутовий.

28’

Збили Палмера перед штрафним Сіті в позиційній атаці.

12 листопада о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Палмер теж десь отримав картку.

26’

Фол проти Галлагера в центрі поля від Родрі.

12 листопада о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Голанд поцілив із пенальті в лівий кут.

12 листопада о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ПЕНАЛЬТІ! Та жовта Кукурельї за фол.

22’

VAR! Дивляться, як Голанд упав через затримку від Кукурельї під час подачі Бернарду на дальню стійку.

12 листопада о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Подачу Бернарду з лівого флангу захисники перевели на кутовий.

12 листопада о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Кілька невдалих спроб від Челсі завантажити м'яч до чужого штрафного.

12 листопада о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Альварес прострілив із правого флангу в Кукурелью, від якого м'яч пішов на кутовий.

12 листопада о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Штрафний у глибині атаці заробив Фоден на чужій половині.

12 листопада о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Доку в боротьбі проти Джеймса на лівому фланзі атаки випустив м'яч за лицьову.

12 листопада о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Палмер зайшов на швидкості до правого флангу штрафного, але пробив у захисника перед собою.

12 листопада о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Гра перейшла знову під контроль гостей, але щось захист Челсі аж занадто добре грає.

12 листопада о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Такий собі початок матчу для Сіті. М'яч не ходить в атаці.

12 листопада о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Стерлінг зіграв до правого флангу штрафного в спину Джексону, тому в того не вдався пас у відповідь.

12 листопада о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Фоден перевів на кутовий м'яч із-під ноги Стерлінга на лівому фланзі атаки.

12 листопада о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Палмер на правому фланзі захисту залишив без м'яч Бернарду на правому фланзі оборони в боротьбі, хоча атакував із боку власного нападу.

12 листопада о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Челсі намагається грати на чужій половині на старті.

12 листопада о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 12-го листопада, відбудеться поєдинок 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться лондонський «Челсі» і «Манчестер Сіті». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Стемфорд Брідж», початок о 18:30.

Ніхто не вірив у те, що «сині» здатні обіграти «Тоттенгем» у дербі на початку цього тижня, але вони це зробили (4:1). І вже після цієї перемоги команда Маурісіо Почеттіно зіграє проти чинного чемпіона країни. Знову – всі передумови грають проти «Челсі», але чи зможуть «пенсіонери» здивувати? Чи команда Хосепа Гвардіоли візьме своє, як і в попередні три візити на «Стемфорд Брідж»?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Манчестер Сіті».