ТАЛОВЄРОВ: «Набагато щасливіший від того, що нам нарешті вдалося перемогти»
Український захисник – про перший гол у єврокубках
![ТАЛОВЄРОВ: «Набагато щасливіший від того, що нам нарешті вдалося перемогти»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/57/orig_651570.jpg)
Український центральний захисник «ЛАСКа» Максим Таловєров розповів про свій перший гол в Лізі Європи, який він забив у ворота бельгійського «Юніона».
‒ Ти забив перший гол у кар'єрі на рівні єврокубків. Відчув особливі емоції?
‒ Так, емоції, звісно, особливі. Але не знаю, повірять мені чи ні, та я набагато щасливіший від того, що нам нарешті вдалося перемогти. Тому що якщо подивитися в таблицю групи Ліги Європи, то стає зрозуміло, що ця перемога нам була потрібна, як ніколи. Я дуже радий, що мені вдалося забити саме другий гол в матчі, який став переломним на користь моєї команди та полегшив нам завдання в другому таймі. Загалом від голу емоції, однозначно, неперевершені, як і від кожного голу. Поки що, на жаль, я не забивав у чемпіонаті чи Кубку Австрії, але буду багато працювати та вірити, що скоро зроблю це і там.
‒ Опиши забитий гол, яким ти побачив його своїми очима.
‒ По-перше, скажу, що наша команда дуже багато працює з тренером по стандартних положеннях. І насправді цей тренер останні тижні був засмученим, тому що ми чимало пропускали зі стандартів і ніяк не могли забити з них, хоча дійсно багато приділяли уваги цьому ігровому компоненту. Причому так складалося, що ми багато пропускали безглуздих голів зі стандартів ще й на останніх хвилинах. Сподіваємося, що в цьому матчі стався нарешті переломний момент в цьому питанні. Тому що в матчі з «Юніоном» ми всі три голи провели зі стандартів – пенальті, кутовий та штрафний. Думаю, сьогодні цей тренер щасливий. А якщо описувати сам гол — ми розбираємо суперників, готуємося, ми знали де може виникнути вільна зона і тренер туди направив мене і ще одного центрального захисника. І як було на установці – Саша Хорват подав, куди було потрібно, а мені вдалося знайти місце і в потрібний час розбігтися, вистрибнути та спрямувати м’яч у сітку.
‒ Можна пояснити цей забитий гол підвищеною мотивацією після виклику до національної збірної?
‒ Якщо відверто, я на кожну гру виходжу з максимальною мотивацією. І моя головна мета – щоби моя команда передусім не пропустила. Мотивація в мене завжди максимальна. Хоча, можливо, енергетично чи емоційно, ця новина дійсно дала мені поштовх і допомогла забити.
‒ Хтось писав чи дзвонив тобі з чинних гравців збірної?
‒ Так, спілкувалися. Переважно це були хлопці, з якими ми були в молодіжній збірній. Спілкувалися в чудовому настрої, вони мене поздоровили з тим, що нарешті забив гол, нарешті зіграв на нуль в єврокубках. У нас є спільний чат, в якому ми багато спілкуємося, вітаємо один одного з забитими голами, перемогами і таким іншим. Тож, як завжди, в хорошому настрої поспілкувалися та й пішли спати.
Нагадаємо, що у підсумку «ЛАСК» обіграв «Юніон» з рахунком 3:0.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696186.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696186.jpg)
Гвоздик очікує перемоги українця
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
Даяна поступилася Камілі Осоріо в 1/16 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Аргентина – фаворит у матчі з Україною, це факт»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696252.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Аргентина – фаворит у матчі з Україною, це факт»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696252.jpg)