Попередження: Крушинський (23), Тейлор (45+2), Танковський (89) - Жичиков (32), Арі Моура (35), А.Ткачук (54).

«Полісся»: Бойко, Шабанов, Чоботенко, Морозко (Смоляков, 24), Тейлор, Крушинський (Мустафаєв, 46), Танковський, Кушніренко (Грицук, 63), Макуана, Козак, Аріелсон (Шастал, 46).

Запасні: Гітченко, Огіря, Мозес, Янаков, Кравченко, Шаповал, Поспєлов, Кудрик.

«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков (Капінус, 46), Курило, Є. Ткачук, Безуглий, Вачіберадзе (Габелок, 45+6), Арі Моура (Дмитренко, 63), А. Ткачук (Бичек, 77), Мартинюк, Юсов, Борячук (Сидоров, 63).

Запасні: Сидоренко, Потімков, Коваленко, Червак, Русин, Ременюк, Чирук.

11 листопада о 18:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

11 листопада о 18:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +3

Габелок навісив з кутового, Бичек намагався пробити по воротах, але влучив у гравця Полісся.

90’ +2

Юсов прострілив на ближню стійку воріт, м'яч пішов на кутовий.

11 листопада о 18:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +1

Габелок навісив до штрафного майданчика, А.Ткачук пробив головою, Бойко впіймав м'яч.

11 листопада о 18:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано три хвилини

90’

Грицук завдав сильного удару з меж штрафного майданчика, Є.Ткачук заблокував.

11 листопада о 18:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
89’

Танковський отримав жовту картку за небезпечний підкат.

11 листопада о 18:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
83’

ГООООООООООООЛ!

Грицук реалізував пенальті! Пробив у ліву від себе дев'ятку.

11 листопада о 18:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

ПЕНАЛЬТІ!

Ткачук та Шастал боролися у штрафному майданику вже біля лицьової лінії. Арбітр зафіксував фол з боку Ткачука. ВАР підтвердив рішення арбітра.

11 листопада о 18:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Козак завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Мозіль спокійно забрав м'яч до рук.

11 листопада о 18:02 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
77’

Бичек вийшов на поле замість А.Ткачука.

11 листопада о 18:01 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

Два кутових поспіль виконали господарі. Обидва - невдало.

11 листопада о 17:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

Козак виконав штрафний удар. М'яч полетів значно вище воріт.

73’

Шастала збили поблизу штрафного майданчика. Майже по центру.

11 листопада о 17:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

Макуана з лівого кута штрафного майданчика завдав сильного удару - Мозіль кулаками відбив м'яч.

11 листопада о 17:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Юсов завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Бойко забрав м'яч до рук.

65’

Козак у штрафному майданчику обіграв кількох суперників, але його удар заблокували.

11 листопада о 17:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

Шастал після навісу від Макуана головою зрізав м'яч у ворота Мозіля!

11 листопада о 17:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

Грицук замінив Кушніренка у складі Полісся.

11 листопада о 17:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

Подвійна заміна у складі Металіста 1925. Сидоров вийшов на поле замість Борячука, Дмитренко - замість Арі Моура.

11 листопада о 17:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Шастал навісив з лицьової лінії, Мозіль забрав м'яч до рук.

11 листопада о 17:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

Мартинюк після подачі з правого флангу намагався пробити з меж штрафного майданчика. Йому завалив Кушніренко.

11 листопада о 17:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
58’

Шастал намагався пробити з лінії штрафного майданчика, захисник заблокував.

11 листопада о 17:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Команди продожують діяти жорстко. Чимало фолів і ігрових зіткнень.

11 листопада о 17:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

Козак зі штрафного удару навісив у штрафний майданчик, Кушніренко пробив головою. У нього зафіксували офсайд.

11 листопада о 17:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
54’

А.Ткачук грубо зіграв проти Макуана.

54’

ПОПЕРЕЧИНА!

Козак зі штрафного удару влучив в поперечину!

11 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
53’

Танковський пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика - невлучно. Зафіксовано порушення правил проти Танковського. Штрафний на відстані близько 20 метрів від воріт.

11 листопада о 17:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
52’

Арі з кутового закрутив м'яч у воротарський майданчик, Бойко вибив м'яч кулаками.

11 листопада о 17:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
47’

Кушніренко у підкаті відібрав м'яч у Борячука, який вже готувався завдати удару з близької відстані.

11 листопада о 17:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

Заміни у складі Полісся. Шастал вийшов на поле замість Аріелсона, Мустафаєв - замість Крушинського.

11 листопада о 17:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

У Металіста 1925 з'явився на полі Капінус. Він замінив Жичикова.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 листопада о 17:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +6

Габелок вийшов на поле замість Вачіберадзе.

11 листопада о 17:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +3

Вачіберадзе отримав травму. Залишає поле, тримаючись за ребра.

11 листопада о 17:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +2

Вачіберадзе у центрі поля отримав по ногах та в корпус від Тейлора. Жовта картка гравцю Полісся.

11 листопада о 17:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано 5 хвилин

11 листопада о 17:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Козак завдав удару здалеку, Мозіль забрав м'яч до рук.

11 листопада о 17:02 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

Тейлор від лицьової лінії віддав під удар Козаку, той пробив, але захисник заблокував.

11 листопада о 16:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
38’

Макуана повернувся на поле. Намагався виконати простріл вздовж воріт, А.Ткачук у підкаті заблокував.

11 листопада о 16:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
36’

Макуана лежить на газоні. Легіонер хвилину побігав, але потім зупинився. Лікарі вийшли на поле, щоб надати допомогу.

11 листопада о 16:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Арі Моура наступив ззаду на ногу Макуана.

33’

Козак зі штрафного удару зробив сильний навіс, гравець Полісся завдав удару головою, м'яч пролетів повз ворота.

11 листопада о 16:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

Жичиков отримав попередження за затримку суперника в центрі поля.

11 листопада о 16:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
30’

Козак навісив у штрафний майданчика, Мозіль у боротьбі з Кушніренко з першою спроби не зафіксував м'яч, але потім забрав його до рук.

11 листопада о 16:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

Тейлор прострілив вздовж воріт, Жичиков вибив м'яч.

11 листопада о 16:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

Макуана отримав м'яч від Смолякова, завдав удару з лівого краю штрафного майданчика - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

11 листопада о 16:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Смоляков вийшов на поле замість Морозка, який невдало приземлився на руку.

11 листопада о 16:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
23’

Крушинський на фланзі збив Арі, який втікав від нього.

11 листопада о 16:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
20’

Отримав пошкодження Морозко. Лікарі вийшли на поле.

11 листопада о 16:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
14’

ГООООООООООООООООООЛ!

Господарі помилися. Автором голу став Юсов.

Шабанов віддав незручний пас на Бойка, той, перебуваючи на лінії воріт, намагався його вибити, але зробив це невдало. М'яч опинився у гравців Металіста 1925, Юсов завдав удару в дальній кут, Бойко у падінні дотягнувся до м'яча, але він все одно залетів у ворота.

11 листопада о 16:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Дальній удар у виконанні Козака - повз ворота.

11 листопада о 16:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Козак навісив з кутового, Шабанов пробив головою - Мозіль забрав м'яч до рук.

11 листопада о 16:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Аріелсон увійшов до штрафного майданчика, обіграв Курила та завдав удару - Мозіль упіймав м'яч.

11 листопада о 16:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Небезпечно!

Макуана отримав м'яч у штрафному майданчика гостей та завдав удару - Мозіль у падінні забрав м'яч до рук.

11 листопада о 16:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

МОМЕНТ!

Харків'яни провели швидку атаку. Вачіберадзе після пасу Борячука пробив з у дальній кут - м'яч влучив у стійку воріт!

11 листопада о 16:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Команди на перших хвилинах гри діють на високих швидкостях.

10 листопада о 21:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Житомирське «Полісся» та харківський «Металіст 1925» зустрінуться у суботу, 11 листопада, у матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу. Місце проведення – стадіон «Центральний» у Житомирі. Початок поєдинку заплановано на 15.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У попередньому турі житомирська команда мала змогу вийти на перше місце у Прем'єр-лізі. Проте граючи у себе вдома, не змогла перемогти «Кривбас». В УПЛ підопічні Юрія Калитвинцева не програють із 8-го туру. На цей час «Полісся», набравши 26 очок у 13 матчах, посідає 3 місце у турнірній таблиці.

«Металіст 1925» у минулому турі нарешті перервав безвиграшну серію, яка складалася з шести матчів (з урахуванням кубкового поєдинку). Команда перемогла одеський «Чорноморець», якому довелося з кінця першого тайму грати у меншості. «1925-ті» набрали 15 очок у 12 матчах. Це дозволяє їм посідати 9 місце в УПЛ.

В Українській Прем'єр-лізі команди ще не зустрічалися. А ось у першій лізі суперники грали двічі один з одним у сезоні 2020-2021 років. Обидва матчі завершилися внічию 0:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Металіст 1925».