Ігор ЦИГАНИК: «Арбітр свідомо хотів залишити Чорноморець у меншості»
Журналіст вважає, що арбітр «вбивав» «Чорноморець» в матчі проти «Металіста 1925»
![Ігор ЦИГАНИК: «Арбітр свідомо хотів залишити Чорноморець у меншості»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/55/orig_651008.jpg)
Журналіст Ігор Циганик вважає, що арбітр «вбивав» одеський «Чорноморець» у матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги проти харківського «Металіста 1925».
«Мені стає потрохи зрозуміло, що робиться з «Чорноморцем» – їх притримують. Мені дуже шкода Романа Йосиповича. Недаремно він на початку сезону говорив про суддівство. Тоді їх відпустили й він дав хороший результат. Зараз розмови закінчилися й подивіться, що у грі з «Металістом 1925» було зроблено. Вилучення смішне. Таке враження, що людина свідомо хотіла залишити «Чорноморець» у меншості. Багатші команди не чіпають, але бідніші, які за рахунок ігрових якостей намагаються піднятися, а їм відразу б'ють по голові.
Для суддів це так само корисно, бо вони хочуть, щоб угорі були багаті, оскільки тоді грошей більше йде. Я буду просити, щоб ті, хто має можливість, звернув увагу на цю ситуацію з «Чорноморцем».
«Чорноморець» добре виглядає та може претендувати на трійку, поки свою гру шукає «Дніпро-1». «Кривбас», «Полісся»... До того ж, вони обіграли «Полісся» (1:0). Тобто тут може бути боротьба і конкуренти просто прибивають. Зараз вони хочуть між собою до зими визначити п'ятірку, а інші нехай між собою грають. При тому, що це йде з боку прямих конкурентів, які відчувають цю боротьбу. Якщо ми зараз це не поборемо, то буде дуже велика проблема», – сказав Циганик.
Нагадаємо, що в неділю, 5 листопада, «Чорноморець» в гостях поступився «Металісту 1925» з рахунком 1:2.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Мудрик презентував нову виїзну форму Челсі на сезон 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696195.jpg)
![ФОТО. Мудрик презентував нову виїзну форму Челсі на сезон 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696195.jpg)
Виїзний комплект «пенсіонерів» оформлено у білих кольорах
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
Українка поступилася японській спортсменці Харуці Фунакубо
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Циганик-стюардеса!
Тьфу ты.