Володимир МАЗЯР: «Ніколи не буду жаліти таких людей, як Мілевський»
Відомий тренер – про ситуацію з Артемом Мілевським
![Володимир МАЗЯР: «Ніколи не буду жаліти таких людей, як Мілевський»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/50/orig_650156.jpg)
Відомий український тренер Володимир Мазяр поділився думками щодо ситуації із колишнім форвардом столичного «Динамо» та збірної України Артемом Мілевським.
«Жаліють хворих людей, убогих, зараз є кого жаліти в такий час. Мені його не шкода, чесно. Тому що якщо ти маєш яйця, ти повинен мати їх до кінця. А ті коми, слюні, викидувати то в пресу, що він в такому стані… Треба зібратися. Люди вилазять з хвороб, рятуються від раку. У мене був воротар Литовченко, я досі спілкуюся, ну пацан зібрався і переміг ту хворобу. Ти маєш бути мужиком, ти ж Мілевський, ніхто не буде вже дупу тобі підтирати в такому віці, ти маєш трошки теж дивитися, що хочеш далі. Тим паче в тебе є батьки, родичі, ну заради них. Я ніколи не буду жаліти таких людей. Я знаю: у мене були періоди, коли ти прокидаєшся з «бодуніща» і сам собі кажеш «Що ти твориш?». Треба «кватирку» час від часу закривати в голові», – сказав Мазяр.
Нагадаємо, що Артем Мілевський через алкоголізм потрапив до лікарні у важкому стані.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
Sport.ua представляє анонс 3-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Член сім'ї президента. Яна Суркіс повідомила, що одружена з Біловаром](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696051.jpg)
![Віце-чемпіон Нідерландів стежить за трьома молодими талантами УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696149.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/124/thumb_344957.jpg)
![Henriklarsson11](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/124/thumb_344957.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/198/thumb_399784.jpg)
![BallsToTheWall](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/198/thumb_399784.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/84/thumb_376854.jpg)
![VitosKH](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/84/thumb_376854.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Vitaliksaj](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365714.png)
![Дані Рохас](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365714.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365714.png)
![Дані Рохас](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365714.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/155/thumb_31002.jpg)
![DimB](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/155/thumb_31002.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![nivavn](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/129/thumb_25912.jpg)
![easterly](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/129/thumb_25912.jpg)