Олександр ПІХАЛЬОНОК: «Вже звикли грати без Довбика і досягати результату»
Півзахисник «Дніпра-1» – про відхід Артема Довбика та прихід Олександра Філіппова
![Олександр ПІХАЛЬОНОК: «Вже звикли грати без Довбика і досягати результату»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/49/orig_649900.jpg)
Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок розповів, як на команді відбився відхід форварда Артема Довбика та прихід замість нього Олександра Філіппова.
– Останнім часом чимало фахівців відзначають той факт, що гра «Дніпра-1» в атаці з переходом Артема Довбика у «Жирону» поки що не виглядає надто гостро. Згодні?
– Спочатку і справді, десь Артема не вистачало. Однак ми вже звикли грати без нього і досягати результату, тому зараз все добре. Потрібно рухатися далі.
– Поява в команді нападника Олександра Філіппова, слід гадати, обіцяє змінити ситуацію на краще?
– Так, звісно. Філіппов – досвідчений футболіст, який допомагає нам здобувати очки. Він вже відзначався корисними діями, забивав і віддавав передачі у ключових іграх. Це дуже хороший гравець.
Нагадаємо, що сьогодні, 1 листопада, «Дніпро-1» зіграє відкладений гостьовий матч п'ятого туру Української Прем'єр-ліги проти львівського «Руха». Початок зустрічі – о 18:00.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696111.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696111.jpg)
Роман Яремчук за крок від трансферу до грецького Олімпіакоса, контракт уже погоджений
![Дружина Луніна оцінила можливий відхід Андрія цього літа з Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696078.jpg)
![Дружина Луніна оцінила можливий відхід Андрія цього літа з Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696078.jpg)
Український воротар поки не визначився з майбутнім
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696116.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696116.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696008.jpg)