«Це повна нісенітниця». У Вересі підтвердили вотум довіри Лавриненку
У клубі з Рівного довіряють наставнику команди
![«Це повна нісенітниця». У Вересі підтвердили вотум довіри Лавриненку](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/44/orig_648936.jpg)
Виконувач обов'язків спортивного директора «Вереса» Юрій Габовда розповів про перспективи головного тренера команди Сергія Лавриненка. Він підтвердив заяву президента клубу Ігоря Надєїна про те, що змінювати наставника ніхто не має наміру.
«Я теж бачив ці вкидання. Що я можу сказати? Це повна нісенітниця, команда працює у звичайному режимі, ніякої істерії, паніки і хаосу в клубі немає. У головного тренера Лавриненка повна довіра в команді, і жодної мови про відставку немає. Не розумію і не знаю, хто і навіщо запускають таку дезінформацію в публічний простір. Можливо, декому вигідно перед важливим матчем ввести дисбаланс у нашу команду», – заявив Габовда.
«Верес» в УПЛ посідає 15-те місце, маючи 6 очок. 29 жовтня в черговому турі рівненська команда зіграє з «Минаєм», який йде на 16-й позиції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696996.jpg)
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696996.jpg)
Новий чемпіонат стартує у Рівному
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![ВІДЕО. І одразу асист! Яремчук дебютував за Олімпіакос у спарингу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697064.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371916.png)
![Serhii P.](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371916.png)