24 жовтня о 23:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

24 жовтня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Заміна в Севільї.

Хуанлу замість Наваса.

24 жовтня о 23:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Ламела спіткнувся в чужому штрафному і просив пенальті, а арбітр дав жовту картку.

24 жовтня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Хаверц замість Едегора, який сьогодні провалив гру.

24 жовтня о 23:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Жоржиньо в центрі поля грає небезпечно.

24 жовтня о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Маріано Діас не згоджувався з арбітром.

24 жовтня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Ракітіч і Маріано Діас били, їх заблокували.

24 жовтня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Маріано діас в атаці зіграв руко, після чого удар в перекладину вже не мав жодного сенсу.

24 жовтня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

ГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Після подачі Ракітіча з кутового Гудель пробив під ліву штангу!

24 жовтня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Заміни в Севільї.

Маріано Діас замість ен-Несірі, Лукебакіо поступився місцем на полі Ламелі.

24 жовтня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

ГГГГГГГГГГГГГГГОЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Жезус отримав м'яч біля лівої бокової лінії щтрафного, розхитав Наваса і обвідним ударом поклав у праву дев'ятку!

24 жовтня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Жезус пісдязакидання Сака в боротьбі з Рамосом слабко головою б'є в напрямку воріт.

24 жовтня о 23:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

МОМЕНТ!

Мартінеллі вискочив на Ніоанда, той відбив, а Едегор, добиваючи в порожні метрів з 12, не поклав корпус і пробив вище!

24 жовтня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

24 жовтня о 22:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

24 жовтня о 22:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Жезус пасом вивів Мартінеллі на побачення, Габріель з центра поля вибіг на ворота, обійшов воротаря і справа забив у порожні ворота.

24 жовтня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Момент!

Серхіо Рамос підключився, дав Окампосу, той пасом врозріз вивів Ен-Несірі на ворота, а той пробив мимо правої штанги.

24 жовтня о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

24 жовтня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Дуже академічна гра, нудно трохи дивитися.

43’

Саліба вклав в центрі поля на газон Ен-Несірі. Все нормально, без картки.

24 жовтня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Мартінеллі на газоні, має пошкодження, але ніби все нормально.

24 жовтня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Окампос пробував закинути на Ракітіча, але не зрозуміли один одног.

24 жовтня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Окампос ненавмисно наступив на нагу Саа, англієць на газоні.

24 жовтня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Обмінялися атаками!

Сака зупинили на фланзі, коли він пробував пройти суперника.

24 жовтня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Арсенал всіжю командою захищається, всі на своїй половині.

24 жовтня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Момент!

Жезус отримав м'яч в центрі штрафного, розвернувся і пробив над правою дев'ятко.!

24 жовтня о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Севілья контролює м'яч, Навас невдало навішує.

16’

Сумаре змушений фолити на Мартінеллі в центрі, щоб зірвати контртатаку.

24 жовтня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Ніланд виходить і забирає закидання.

24 жовтня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Севілья прробує грати навісами та закиданнями, не виходить.

24 жовтня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Момент!

Мартінеллі зліва вибіг на вортаря, але не зумів його переграти!

24 жовтня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Небезпечно!

Дальній удар Томіясу збив пляшки з водою біля лівої штанги воріт Севільї.

24 жовтня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Нічого особливого на полі поки не відбувається.

24 жовтня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Рівна гра поки, господарі більше з м'ячем.

24 жовтня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

24 жовтня о 21:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

24 жовтня о 21:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У вівторок, 24 жовтня, відбудеться поєдинок 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому гратимуть «Севілья» та «Арсенал». Гра пройде в Севільї (Іспанія) на полі стадіону «Рамон Санчес Пісхуан», початок – о 22:00 за Києвом.

«Севілья» в перших двох турах грала внічию – 1:1 з «Лансом» та 2:2 з ПСВ. «Арсенал» після довгої відсутності повернувся в Лігу чемпіонів, там відразу забив в першому турі чотири голи ПСВ, але другому досить несподівано поступився «Лансу» (1:2). У внутрішньому чемпіонаті йде запекла конкуренція з «Ман Сіті», але в останньому турі «каноніри» втратили два очки з «Челсі», зігравши 2:2 (причому взагалі поступалися 0:2 після заробленого пенальті та голу Мудрика).

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Севілья» – «Арсенал».

(5)

Анчелотті оцінив розгромний матч Реала, в якому Куртуа зробив 10 сейвів
Футбол | 15 травня 2024, 07:49 4

14 травня королівський клуб розгромив «Алавес» з рахунком 5:0 у 36-му турі Ла Ліги.

Чемпіонат світу з хокею. Календар і результати матчів (оновлюється)
Хокей | 15 травня 2024, 08:00 1