Ярослав ХОМА: «Гол Караваєва – то вищий пілотаж»
Ексгравець збірної України – про гру українців проти команди Північної Македонії
![Ярослав ХОМА: «Гол Караваєва – то вищий пілотаж»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/34/orig_646980.jpg)
Колишній гравець національної збірної України Ярослав Хома поділився враженнями про протистояння в столиці Чехії, в якому «синьо-жовті» з рахунком 2:0 переграли команду Північної Македонії у відборі до Євро-2024.
– Мені сподобався поєдинок, який тримав у напрузі фактично до фінального свистка. Відчувалося, що суперники налаштовані, не шкодували себе в єдиноборствах, діяли з відкритим забралом, тому й гольових моментів було вдосталь…
– Стартовий склад української збірної був очікуваний?
– Так, бо головний тренер Сергій Ребров уже визначився з тими виконавцями, на яких розраховує в цьому відбірному циклі. Єдина невизначеність — хто замінить на правому фланзі півзахисту травмованого Ярмоленка. Випереджаючи події, слід визнати, що відсутність Андрія та Циганкова, який також не міг допомогти через пошкодження, відчувалася. А в Празі вибір було зупинено на Зубкову — гравцеві мобільному і більш агресивному, ніж його конкуренти на цю позицію, Маліновський та Караваєв.
– І все ж, у середині першого тайму номінальні господарі вийшли вперед, коли після удару Судакова союзником став рикошет…
– На той час завдяки більш збалансованим діям українці вже диктували умови, і гол, як кажуть, назрівав. А те, що допоміг рикошет, так це у футболі – звичне явище.
– Мабуть, саме автор голу був найкращим у нашій збірній у першому таймі?
– Ні, мені більше запам’ятався Мудрик. Він часто брав гру на себе й награв на гол, але, на жаль, діяв надто прямолінійно, коли опинявся на ударній позиції. Також відзначу Трубіна, який був на висоті в кількох епізодах.
– Характер гри збірної України після перерви змінився?
– Як на мене, на початку другого тайму хлопці вирішили діяти по рахунку й надто глибоко відходили. Реброву навіть довелося з технічної зони вимагати від них зустрічати балканців більш високо. Проте навіть у цей відрізок відчувалося, що гра під нашим контролем. Ну й вишенька на торті: гол Караваєва в компенсований час, який закріпив перемогу українців. Якщо відверто, то це був вищий пілотаж. Олександр потішив неабиякою виконавською майстерністю.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
Підопічні Тьєррі Анрі обіграли аргентинців з рахунком 1:0 у 1/4 фіналу турніру
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)
Парагвай та Єгипет все вирішили у серії пенальті
![Естафета. Україна завершила кваліфікацію, світовий рекорд США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697004.jpg)
![Він допоможе Мудрику. Челсі розраховує підписати ще одного українця](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697101.jpg)
![Верес – Карпати. Склади на перший матч сезону УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697133.jpg)