Збірна України U-19 програла корейцям у матчі з 6 голами на турнірі в Сеулі

Гра завершилася поразкою «синьо-жовтих» із рахунком 2:4

2987
1

10 жовтня відбувся перший матч юнацької збірної України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) на міжнародному турнірі у корейському Сеулі.

«Синьо-жовті» на старті змагань поступилися одноліткам із Південної Кореї з рахунком 2:4.

Першими створили гольову нагоду українці — Деркач не реалізував вихід сам на сам із воротарем. Проте на 11-й хвилині відкрили рахунок корейці завдяки фланговій подачі та влучному удару головою. «Синьо-жовті» могли одразу відігратися, однак класний пас Кремчаніна не використав Гусєв.

На 24-й хвилині Пономаренко з лівого флангу увійшов до штрафного, а Василець замкнув його передачу, зрівнявши рахунок. Та все ж кінцівка першого тайму залишилася за корейцями, які спершу поцілили в стійку, а незадовго до перерви після подачі зі штрафного знову вийшли вперед.

Другий тайм краще розпочали господарі, створили кілька гольових нагод, а на 62-й хвилині після помилки українців у власному штрафному збільшили власну перевагу. На 78-й хвилині «синьо-жовті» скоротили відставання — подачу Годі зі штрафного ударом головою завершив Панченко. Утім, корейці миттєво відповіли своєю результативною атакою.

Наприкінці матчу небезпечний удар Михавка зі штрафного парирував кіпер. Своєю чергою Фесюк в одному з епізодів урятував нашу команду від п’ятого пропущеного м’яча. У компенсований час після кутового якимось дивом не зумів забити Гусєв. У підсумку підопічні Олега Кузнецова поступилися з рахунком 2:4.

Далі на українську команду чекають матчі проти команд В'єтнаму та Марокко.

Головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнєцов проводить тренувальний збір із 7 по 15 жовтня. 6 жовтня українська делегація вилетіла з Польщі до Південної Кореї.

З 15 по 21 листопада юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2024 U-19. За підсумками жеребкування «синьо-жовті» зустрінуться із командами Словаччини, Косова та Мальти (господар змагань).

Міжнародний турнір U-19. Сеул. 10 жовтня

Південна Корея U-19 – Україна U-19 – 4:2 (2:1)

Голи: (11), (44), (62), (79) — Василець (24), Панченко (78).

Україна: Фесюк, Балаба (к), Білоконь (Лисенко, 46), Михавко, Гусєв, Ващенко, Михайлів (Янчишин, 61), Деркач (Микитюк, 72), Василець (Годя, 61), Кремчанін (Шамузов, 61), Пономаренко (Панченко, 72).

Попередження: (38) — Білоконь (31), Михайлів (32), Балаба (52).

ГОЛ! 1:1 Василець, 24 хв.

ГОЛ! 3:2 Панченко, 78 хв.

(11)

«Віддати належне Тайсону». Кличко відреагував на перемогу Усика над Ф'юрі
Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу