«Металіст 1925»: Мозіль – Червак, Курило, Безуглий (Юсов, 59), Жичиков – Мартинюк (А. Ткачук, 59), Габелок, Вачіберадзе (Фарина, 90+5) – Дмитренко, Сидоров (Чирук, 59), Русин (Арі, 68).

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Є. Ткачук, Коваленко, Рудавський, Ігор.

«Колос»: Фесюн – Цуріков, Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Лучкевич – Демченко, Мілько (Богданов, 76) – Каріока (Мякушко, 56), Салабай (Безбородько, 57), Велетень (Болбат, 56).

Запасні: Мисак, Горох, Гончаренко, Кукош, Ємець, Золотов, Ільїн, Попов.

24 вересня о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 вересня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Фарина вийшов замість Вачіберадзе.

90’ +4

МОМЕНТ! Мякушко з лівого флангу штрафного завершував передачу Золотова ударом під поперечину, але перебив ворота

24 вересня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

МОМЕНТ! Безбородько на ближній підрізав подачу Мякушка з лівого флангу в бік воріт, Мозіль парирував, а захисники розібрались із відскоком.

24 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

24 вересня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Габелок попереджений за відкидання м'яча після свистка.

88’

МОМЕНТ! Мякушко потужно приклався з правого флангу штрафного під ближню стійку, але Мозіль парирував.

24 вересня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Болбат розіграв Золотова до лівого флангу штрафного, той прострілив у воротарський, але Безбородько в падінні не дотягнувся.

24 вересня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Простріл від Лучкевича з правого флангу штрафного пішов точно до рук Мозіля.

24 вересня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Болбат не встиг забрати собі відскок від суперника на лівому фланзі чужого штрафного та пробити.

24 вересня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

ШТАНГА! Подачу штрафного з глибини правого флангу на дальній кут воротарського головою в падінні завершував Безуглий, але влучив у стійку поблизу себе, після чого йому не дали добити.

24 вересня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Юсов головою завершив подачу з глибини лівого флангу в центрі штрафного, але спрямував м'яч повз дальню стійку.

24 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Мілька поміняли на Богданова.

24 вересня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Фол на правому фланзі атаки від Бондаренка проти Русина під час боротьби в повітрі.

24 вересня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Демченко обіграв Арі на лівому фланзі атаки, але потім не зміг обійти чергового суперника в себе на шляху.

24 вересня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Затримується з м'ячем Колос на чужій половині поля.

24 вересня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Арі вийшов замість Русина.

67’

МОМЕНТ! Вачіберадзе помилився з передачею в центрі поля, після чого контратаку Мілько завершив дальнім ударом над воротами.

24 вересня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Передачу з власної половини від Курило Чирук на лівому фланзі штрафного завершив ударом м'ячем собі в голову, замість подачі. І таке трапляється.

24 вересня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Подача зі стандарту завершилась фолом Безбородька проти Юсова.

24 вересня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Безуглий біля лицьової на лівому фланзі оборони штовхнув у спину Болбата.

24 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Безбородько в офсайді під час спроби відкритись під передачу до лівого флангу штрафного.

60’

Золотов головою зачепив Жичикова, коли стрибав із ним на лівому фланзі атаки.

24 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Андрій Ткачук з'явився замість Мартинюка.

59’

Юсов грає замість Безуглого.

24 вересня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Чирук замінив Сидорова.

24 вересня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Безбородько гратиме замість Салабая.

56’

Болбата випустили замість Велетня.

56’

Дієго замінили на Мякушка.

24 вересня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Дієго в центрі штрафного завадив Курило пробити головою на завершення подачі з лівого флангу від Золотова.

53’

Бурда перехопив м'яч на правому фланзі чужої половини, але партнери не підтримали випад.

24 вересня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Отримав удар у голову Лучкевич на правому фланзі атаки в боротьбі в повітрі проти Безуглого.

24 вересня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Колос відповів подачею кутового з правого флангу на ближню, але там був тільки захисник.

24 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Подача зі стандарту до удару так і не призвела.

24 вересня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Зі штрафного в глибині атаки розпочинають господарі.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 вересня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

24 вересня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

24 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Дмитренко фолом перед чужим штрафним збив Мілька.

24 вересня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Лучкевич випустив м'яч на правому фланзі захисту за бокову, після чого ледь не збив Дмитренка.

24 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Завершується перший тайм спробами Колосу атакувати. Але коли ж будуть ті моменти?

24 вересня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Цуріков головами зіштовхнувся з суперником під час спроби завершити передачу з правого флангу до центру чужого штрафного.

24 вересня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Простріл із правого флангу від Жичикова завершувалась у центрі штрафного ударом у дотик від Дмитренка, але той просто покотив м'яч до рук воротаря.

24 вересня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Демченко зі штрафного з лівого флангу запустив потужний удар повз дальню стійку.

24 вересня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Колос у стерильному володінні м'яча на чужій половині.

27’

Розбиває атаки суперників 1925, але сам уперед не квапиться йти.

24 вересня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Боротьба в центрі поля не припиняється, тож і моментів ми не бачимо.

24 вересня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Дієго в центрі чужого штрафного не зміг зачепитись за високий відскок.

24 вересня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Дмитренко з правого флангу заходив до штрафного вздовж лицьової, але прострелив невдало.

24 вересня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Велетень із двох спроб не зміг спрямувати м'яч до штрафного з правого флангу.

14’

Важко просуваються обидві команди в нашій грі.

24 вересня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Колос у позиційній атаці намагається дістатись до чужого штрафного.

24 вересня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

У центрі поля тримається м'яч цими хвилинами.

24 вересня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Велетень на правому фланзі штрафного розхитав захисника, але спрямував простріл до ніг іншому опоненту перед воротарським.

24 вересня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Подача з правого флангу від Велетня пішла до рук воротаря.

24 вересня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

1925 займається тим, що витягує суперників на власну половину.

24 вересня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Простріл Цурікова з лівого флангу перевів на кутовий Жичиков.

24 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Господарі поля контролюють м'яч від стартового свистка.

24 вересня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

24 вересня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 24-го вересня, відбудеться поєдинок 8-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» і ковалівський «Колос». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 17:00.

Заключним матчем цих вихідних для національної першості стане протистояння між двома міцними середняками. Команди Едмара і Ярослава Вишняка мало забивають, мало пропускають і грають у досить обережний футбол, який далеко не завжди приводить їх до бажаного успіху. «Колос», наприклад, не може виграти вже чотири тури поспіль, хоча і видав чудовий старт кампанії. У суперників все з точністю до навпаки – «Металіст 1925» не програє чотири тури поспіль, хоча на початку сезону провалювався.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Колос».