Мирон МАРКЕВИЧ: «Я не дивлюся у турнірну таблицю»
Наставник «Карпат» поділився враженнями після останнього матчі з «Поділлям»
![Мирон МАРКЕВИЧ: «Я не дивлюся у турнірну таблицю»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/14/orig_642861.jpg)
Головний тренер львівських «Карпат» Мирон Маркевич підбив підсумки матчу 8 туру Першої ліги України проти «Поділля», який його команда виграла 2:1.
– Якими є ваші враження після матчу?
– Стартові тридцять хвилин були такими, які я б хотів бачити. Згодом ми самі собі вигадали проблеми на рівному місці. Знову нервозність, змазали ми трошки гру після того, як пропустили. Хоча ми самі в цьому винні. Немає кого звинувачувати. Ми дали собі забити м’яч на рівному місці. Однак добре, що все-таки здобули перемогу. Рухаємось вперед.
– Що сказали хлопцям у перерві?
– Їх не потрібно було сильно заряджати, адже вони самі все розуміють чудово. Якщо привезли гол, то треба ситуацію виправляти. Я випустив двох свіжих гравців по перерві. В принципі, Єгор Демченко зіграв дуже кваліфіковано у штрафному майданчику суперника та змусив сфолити на собі.
– Наскільки ви задоволені грою двох бразильських нападників?
– Крістіан не тренувався з нами, адже отримав ушкодження у Волочиську. Лише вчора вийшов на поле. Потрібно було щось змінювати, тому я провів заміну.
– Наступний матч проти «Ниви» у Тернополі. Теж буде непросто?
– Так, у нас всі поєдинки не є легкими. Зараз три виїзних матчі поспіль. Тому треба максимально ретельно підготуватися до них, адже вони будуть дуже важливими. Я не дивлюсь у турнірну таблицю. Потрібно стежити за своєю грою і не припускатися таких помилок. Нам забивають м’ячі лише після наших помилок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 28 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695942.jpg)
![Анонс Олімпіади на 28 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695942.jpg)
Sport.ua представляє анонс 2-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Арсенал – Манчестер Юнайтед. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695871.jpg)
![Арсенал – Манчестер Юнайтед. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695871.jpg)
Sport.ua разом із GGBET анонсує цікавий поєдинок
![Робота для галочки. Ймовірна відставка Скрипника – удар по його репутації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695814.jpg)
![Робота для галочки. Ймовірна відставка Скрипника – удар по його репутації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695814.jpg)
![«Цей бій буде гіршим для нього». Тренер Вайлдера – про реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695872.jpg)
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695909.jpg)