Орест КУЗИК: «Якби забили другий гол – було б спокійніше»
Півзахисник одеського «Чорноморця» – про перемогу над «Поліссям»
![Орест КУЗИК: «Якби забили другий гол – було б спокійніше»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/14/orig_642840.jpg)
Півзахисник одеського «Чорноморця» Орест Кузик поділився думками після перемоги над житомирським «Поліссям» в 7-му турі Української Прем'єр-ліги.
— Відчуваю тільки позитивні емоції, адже завжди хочеться знаходитися вгорі турнірної таблиці та боротися за призові місця. Це найголовніше, до чого треба прагнути в чемпіонаті. Вся команда дуже задоволена. Адже «Полісся» – хороший суперник, який показує хороший футбол. Тому перемога ще цінніша.
— Присутня ейфорія в команді, що готові підкорити будь-які гори?
— В цій ситуації такого точно нема, адже ми розуміємо, який зараз чемпіонат – будь-яка команда може відібрати очки в будь-кого. І ми вже відчули на собі, коли програли «Вересу» 1:3, граючи в меншості. Ми ідемо від гри до гри, готуємось до кожного матчу і намагаємося показувати той футбол, якого від нас вимагає тренер.
— Наскільки важким був для команди матч проти «Полісся»?
— Не скажу, що гра була дуже тяжкою. Мені здається, був хороший матч, хороший футбол від обох команд. Десь в першому таймі ми мали перевагу, адже і м’яч більше тримали, і багато моментів створювали. А другий тайм – діяли більше по результату. Не скажу, що ми дуже «сіли». Але «Полісся» почало агресивніше пресингувати, тож ми дуже раді, що зберегли позитивний для нас результат.
— Що можеш назвати ключовим фактором перемоги?
— Забитий гол був ключовим фактором. Ми налаштовувалися на те, аби забити швидкий гол. Звісно, якби забили ще й другий – було б спокійніше.
— Хто найкращий гравець матчу на твою думку?
— Не хочу нікого виділяти, це не моя справа – є тренер, є аналітики, є експерти. Для нас найголовніше, що ми досягнули позитивного результату, потішили наших вболівальників, наших воїнів, які захищають нас.
— Васильєва чи Варакуту якось особливо не вітали в роздягальні?
— Звісно, привітали Варакуту з тим, що він дебютував і відіграв на нуль, що для воротаря найголовніше. Саня Васильєв влучив, звісно, ми йому сказали – шикарний гол, напевно, на гол туру чи на гол місяця може претендувати.
![Домашня фортеця. Чорноморець в Одесі переграв Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/12/middle_642595.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Скандал на ОІ. З футбольної збірної зняли 6 очок, тренера дискваліфікували](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695957.jpg)
![Скандал на ОІ. З футбольної збірної зняли 6 очок, тренера дискваліфікували](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695957.jpg)
Жіночу збірну Канади звинуватили у шпигунстві
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695799.jpg)
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695799.jpg)
«Бордо» був понижений до третього дивізіону, а потім подав заяву про банкрутство…
![Атлетіко здався в боротьбі за Довбика. Йому вже знайшли альтернативу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696024.jpg)
![«Цей бій буде гіршим для нього». Тренер Вайлдера – про реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695872.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)