Юрій ВЕРНИДУБ: «Домовлялися грати агресивно з перших хвилин»

Головний тренер криворізького клубу дав оцінку матчу проти «Вереса»

670
1
ФК Верес. Юрій Вернидуб

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб поділився емоціями після перемоги у домашній грі 7-го туру чемпіонату проти «Вереса» (2:1).

«Ми домовлялися грати агресивно з перших хвилин. Але потім чомусь хлопці знизили темп, почали грати обережно. Зрештою, це призвело до того, що ми, почали пропускати контрвипади суперника. І, як підсумок, пропустили гол.

Але мені сподобався другий тайм у нашому виконанні. Ми тиснули, атакували та зрештою закономірно забили переможний м'яч.

Мені завжди подобалися команди Сергія Лавриненка. Непросто було грати з його «Інгульцем». «Зоря» під моїм керівництвом свого часу в півфіналі Кубка України йому поступилася. «Верес» – теж дуже непогана команда, з хорошим переходом з оборони в атаку. Мені імпонує такий футбол.

В нас були помилки, звісно хотілося б зіграти ще краще. Але я радий, що ми проявили характер і довели справу до логічного завершення», – сказав Вернидуб.

Після семи зіграних матчів АПЛ «Кривбас» займає другу сходинку чемпіонату з 14 очками в активі, «Верес» – 15 з чотирма заліковими пунктами.