Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, п'ять хвилин.

17 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

86’

Іліч попереджений за зняту футболку.

17 вересня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дібанго з лицьової на лівому фланзі штрафного виконав простріл, Приходько забезпечив дотик, а Іліч забив у порожні.

17 вересня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Задераку поміняли на Кузика.

81’

У стінку пробив Вовченко з близького штрафного.

17 вересня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Яго вискочив перед чужим штрафним перехоплювати передачу Бескоровайного, але його збив Іліч.

17 вересня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Хондака поміняли на Світюху.

17 вересня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Хомченовський на ближній завершував подачу з правого флангу Задераки, але удар головою не вдався.

17 вересня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Бескоровайний не пустив до лівого флангу власного штрафного передачу з правого флангу від Гагуна.

17 вересня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Бізімана дав по ногах Яго, коли той обіграв його в центрі поля.

70’

Не дали Хомченовському розвернутись із передачею перед чужим штрафним.

17 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ! Дальній постріл від Іліча з центральної зони перед штрафним у правий кут, але Паст перевів у бік, Приходько добивав, але Паст забрав.

17 вересня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Гагун поміняв Станіслава Шарая.

17 вересня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Яго грає замість Шестакова.

65’

Марусич вийшов замість Гайдучика.

17 вересня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Вакулка поміняли на Приходька.

17 вересня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Дебелко замінив Кожушка.

17 вересня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Штовхнув у спину Кожушка на правому фланзі оборони Станіслав Шарай.

17 вересня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Дальній удар від Владислава Шарая з лівого флангу пролетів повз дальню стійку.

17 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Вакулко прострілював із лівого флангу штрафного, захисник блокував, але відскок за лицьову пішов саме від форварда.

17 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Задерака скинув п'ятою м'яч на лівому фланзі чужого штрафного до ніг супернику.

17 вересня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Подачу з правого флангу на ближній стійці головою продовжував далі Іліч, а Паст, хоча й урятував ворота, зробив це знову невпевнено.

17 вересня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

На кутовий блокував захисник простріл від Вакулка з правого флангу.

17 вересня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Бескоровайний біля лівого кута власного воротарського отримав підкат у ноги від Шестакова, який тягнувся за м'ячем.

17 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Пасту вдалось витягнути постріл із правого флангу штрафного в дальній кут від Кожушка.

17 вересня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 вересня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Понєдєльнік виконав подачу з правого флангу, але поцілив абикуди.

17 вересня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

45’

Понєдєльнік на правому фланзі атаки отримав підкат у ноги від Кучерова.

17 вересня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Кожушко на ближній стійці завершував подачу штрафного з правого флангу флангу від Іліча, але м'яч полетів повз дальню стійку.

17 вересня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Хондак на лівому фланзі сфолив проти Задераки.

17 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Кожушко з лівого флангу штрафного пробив у блок захисника перед собою.

17 вересня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Багато передач до чужого штрафного від Кривбасу.

17 вересня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Владислав Шарай таки зупинив фолом просування Іліча правим флангом атаки.

17 вересня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кучеров із пенальті пробив точно в правий кут.

17 вересня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ПЕНАЛЬТІ! Епізод переглянули та побачили перебування Задераки в межах штрафного.

17 вересня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! У руку Задераці влучив ударом від пів кола перед штрафним Станіслав Шарай із передачі з правого флангу від Шестакова.

17 вересня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Станіслав Шарай завершив передачу на лівий фланг штрафного ударом у дальній кут, але Кліщук витягнув.

17 вересня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Кривбас цими хвилинами намагається закріпитись на чужій половині.

17 вересня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Бескоровайний не дав пробити Владиславу Шараю на завершення просування до лівого флангу штрафного під передачу Гайдучика з глибини.

17 вересня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Владислав Шарай завершував у центрі штрафного простріл Хондака з лицьової на правому фланзі, але Кліщук дістав складний м'яч під собою.

17 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Шестаков подавав із правого флангу, але влучив у Хомченовського, заробивши кутовий.

17 вересня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ! Цікаве рішення від Задераки з гострого кута на правому фланзі штрафного поцілити в дальній кут, але вийшло невлучно.

17 вересня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Гайдучика піймала офсайд майже біля центрального кола передача з глибини.

17 вересня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Високою ногою проти Владислава Шарая на правому фланзі атаки пішов Задерака.

17 вересня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Позиційні атаки Вересу обмежуються зоною біля центру поля.

17 вересня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кожушко на правому фланзі штрафного зачепився за відскок від перехопленої подачі з правого флангу, після чого пробив у дальній кут, а Паст перевів точно на ногу Бескоровайному перед порожніми воротами.

17 вересня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Позиційні атаки на чужій половині від Кривбасу.

17 вересня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Вакулка збив Владислав Шарай біля технічної зони.

17 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Навіс від Шестакова з правого флангу на ближній стійці перехопив Стецьков.

17 вересня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Дібанго з лівого флангу грав до штрафного, де не дали пробити Кожушку.

17 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Станіслава Шарая на чужій половині відштовхнув від м'яча Бізімана.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 вересня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 вересня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 17-го вересня, відбудеться поєдинок 7-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться криворізький «Кривбас» і рівненський «Верес». Матч пройде в Кривому Розі, на полі стадіону «Гірник», початок о 17:00.

Команда Юрія Вернидуба провела прекрасний перший відрізок сезону, опинившись у підсумку серед лідерів чемпіонських перегонів. Очевидно, що команда з амбіціями рівня «Кривбасу» на цьому зупинятися не захоче, для чого матч проти «Вереса» на тлі тривалого відпочинку буде дуже доречним. Рівненський колектив довго не міг перемогти, але потім шокував «Чорноморець» (3:1). Що може команда Романа Григорчука, ми вже бачили, а ось на чому зупиниться колектив Сергія Лавриненка?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» – «Верес».