Дебютант минулого сезону наразі піднявся на другу сходинку турнірної таблиці

7277
25
УПЛ

Програма сьомого туру української Прем’єр-ліги в організаторів змагань вийшла настільки розгалуженою, що навіть на останньому матчі за три календарних дні футбольний вікенд у нашій країні не добігав до свого завершення. Але вагу протистояння на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі ні для місцевого «Кривбаса», що виступав у якості господарів, ні для рівненського «Вереса», який навідався до нього в гості, це не зменшувало.

Та й куди ще знижувати рівень вимог до себе команді Сергія Лавриненка на тлі настільки важкого початку цьогорічної кампанії? Лише в останньому турі перед початком вересневої міжнародної павзи «червоно-чорні» таки зуміли здобути першу перемогу, де в чому сенсаційно обігравши одеський «Чорноморець» (3:1). Але потім розпочався відпочинок тривалістю майже два тижні, який потрібен був, зокрема і футболістам Юрія Вернидуба, які на старті сезону поступились лише «Олександрії».

Команди Вернидуба завжди полюбляли вмикати пресинг проти суперників із перших хвилин гри, аби якнайшвидше позначити власну перевагу. Проти «Вереса» господарі поля діяли таким самим чином, тож проблеми в команди Лавриненка виникали вже на самому початку гри. Зокрема, на 11 хвилині рівненці не витримали другого фронту атаки опонентів, і Бескоровайний у порожні ворота спрямував м’яч, після відскоку від Паста, який до цього парирував удар від Кожушка з правого флангу штрафного.

Усі спроби «Вереса» відвести гру подалі від власних володінь були марними аж до середини першого тайму, однак «Кривбас» також розумів, що треба берегти сили, тож розвитку швидкий м’яч у виконанні криворіжців так і не отримав. Можливо, колектив Вернидуба про це потім і дуже шкодував, адже гості видали відмінний короткий ігровий відтинок біля чужих воріт уже незабаром та напрацювали на зароблений пенальті.

Хоча спочатку бригада арбітрів на чолі з Анастасією Романюк не дуже-то й хотіла фіксувати блокування рукою удару Станіслава Шарая з пів кола перед штрафним саме в межах карного майданчика від Задераки. Але VAR цими вихідними переслідував нас усюди, тож «червоно-чорні» отримали свій одинадцятиметровий, який Кучеров реалізував ударом під праву стійку.

Як для першого тайму, темп гри був дійсно захоплюючим та інтенсивним, що відзначили обидва тренери в своїх інтерв’ю після гри. Ми ж тим часом очікували на другу половину матчу, яку «Верес» проводив біля власних воріт аж до того моменту, як його за це не покарали суперники. Блискавичний Дібанго на 85 хвилині ввірвався до лівого флангу штрафного й через дотик Приходька спрямував передачу під порожні ворота на Іліча, який свою нагоду не змарнував. Гості після того попадали на газон, тож було зрозуміло, що для них гру завершено.

Наступними вихідними криворізький «Кривбас» гратиме в гостях у полтавської «Ворскли», а рівненський «Верес» здійснить візит до київської «Оболоні».

Наші оцінки:

«Кривбас» (заміни): Приходько – 6,5, Дебелко – 6,0, Кузик – б/о, Татарков – б/о.

«Верес» (заміни): Марусич – 6,0, Гагун – 6,0, Яго – 6,0, Світюха – б/о, Кухарук – б/о.

Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур.

«Кривбас» – «Верес» - 2:1

Бескоровайний, 13, Іліч, 85 – Кучеров, 34 (пен.)

Бізімана, 72, Іліч, 86 – Кучеров, 45, Шестаков, 48, С. Шарай, 61, Вовченко, 90+4

«Кривбас»: Кліщук – Дібанго, Бескоровайний, Стецьков, Понєдєльнік – Бізімана, Іліч (Татарков, 88) – Задерака (Кузик, 82), Хомченовський, Вакулко (Приходько, 64) – Кожушко (Дебелко, 63).

«Верес»: Паст – Шевченко, Курко, Хондак (Світюха, 78), Вовченко – Кучеров (Кухарук, 87), Кучеренко – В. Шарай, С. Шарай (Гагун, 66), Гайдучик (Марусич, 65) – Шестаков (Яго, 66).

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Події матчу

85’
ГОЛ ! М'яч забив Хрвоє Іліч (Кривбас).
34’
ГОЛ ! З пенальті забив Валерій Кучеров (Верес).
12’
ГОЛ ! М'яч забив Данило Бескоровайний (Кривбас).
(34)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Маріо ЖАРДЕЛ: «Такий гравець як я зараз коштував би 300 мільйонів євро»
Футбол | 02 травня 2024, 14:52 2

Бразилець вважає, що якісно нинішній футбол не кращий за той, який був у його часи