Сачко та Паульсон вийшли до півфіналу челенджера у Щецині
Віталій Сачко та Ендрю Паульсон обіграли Владислава Манафова та Івана Лютаревича
![Сачко та Паульсон вийшли до півфіналу челенджера у Щецині](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/11/orig_642346.jpg)
Український тенісист Віталій Сачко та його чеський напарник Ендрю Паульсон вийшли до півфіналу челенджера у польському Щецині в парному розряді.
У першому сеті Сачко і Паульсон одразу зробили брейк, проте після рахунку 2:0 програли чотири гейми поспіль, перш ніж змогли зробити ще один брейк, а потім зрівняти рахунок на своїй подачі. Після цього українець та чех зробили третій брейк та закрили сет на своїй подачі. У другому сеті Сачко та Паульсон повели 2:0, потім 3:1 і знову віддали три гейми поспіль. А потім гра пішла за тим же сценарієм, що і перший сет – українсько-чеська пара зрівняла, зробила брейк і закрила матч на своїй подачі. Примітно, що у завершальних геймах сетів Сачко та Паульсон зробили по ейсу. Ці ейси – їхні єдині у матчі.
У півфіналі суперниками Віталія Сачка та Ендрю Паульсона може стати ще один українець Денис Молчанов та іспанський тенісист Давид Вега Ернандес, якщо вони обіграють місцевих тенісистів Макса Касниковскі та Лукаша Кубота.
ATP Challenger 125, Szczecin Open, Щецін, Польща
Чвертьфінал
Віталій Сачко (Україна)/Ендрю Паульсон (Чехія) – Владислав Манафов (Україна)/Іван Лютаревич – 6:4, 6:4
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Як ветеран Чісора відправив Джо Джойса у нокдаун у 9-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695973.jpg)
![ВІДЕО. Як ветеран Чісора відправив Джо Джойса у нокдаун у 9-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695973.jpg)
Судді за підсумками 10 раундів одноголосно віддали перевагу Чісорі
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![Стартові матчі Ястремської та Калініної на Олімпіаді-2024 також перенесено](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695903.jpg)
![Стартові матчі Ястремської та Калініної на Олімпіаді-2024 також перенесено](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695903.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695890.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695890.jpg)
![РОТАНЬ – про суперматч з Марокко, вилучення та вирішальну гру з Аргентиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695944.jpg)
![РОТАНЬ – про суперматч з Марокко, вилучення та вирішальну гру з Аргентиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695944.jpg)