ВІДЕО. 850 голів за кар'єру! Роналду забив у 3-му матчі поспіль за Аль-Наср

Команда португальця громить «Аль-Хазем»

4228
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

2 вересня проходить матч 5-го туру чемпіонату Саудівської Аравії з футболу між клубами «Аль-Хазем» та «Аль-Наср».

На 68-й хвилині зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду забив 4-й гол для господарів. КріРо відзначився у третьому матчі поспіль.

Цікаво, що Кріштіану став першим гравцем в історії, який забив 850 голів у офіційних матчах.

У першому таймі Роналду також оформив асист.

На 87-й хвилині «Аль-Наср» перемагає з рахунком 5:1. Одним голом також відзначився Садіо Мане.