23 серпня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 серпня о 21:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Не вдається гравцям Спартака створити моменти.

23 серпня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 7 хвилин

23 серпня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ЩЕ ОДНЕ ВИЛУЧЕННЯ!

Когут пішов у підкат проти гравця Спартака. Вибив м'яч, але зачепив ногу суперника. Друга жовта картка та вилучення.

23 серпня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Горін замінив Піхальонка у складі Дніпра-1.

23 серпня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Спартак тримає м'яч на половині поля Дніпра-1. Без загострення.

23 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Подвійна заміна у складі Спартака. Баінович вийшов замість Жельковича, Азанго - замість Міковича.

23 серпня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Гуцуляк збив Міковича на фланзі. Сам же Мікович закрутив м'яч у штрафний майданчик - Кінарейкін кулаками вибив м'яч.

23 серпня о 21:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ПОПЕРЕЧИНА!

Даніель прийняв м'яч на лівому куті штрафного майданчика, трохи змістився до центру та пробив - м'яч влучив у поперечину!

23 серпня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За ударами по воротах рахунок 15:2 на користь Спартака.

23 серпня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Офорі пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

23 серпня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Когут у підкаті намагався перехопити м'яч на чужій половині поля, але вдарив по ногах гравця Спартака.

23 серпня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Філіппов замінив Лєднєва у складі Дніпра-1

23 серпня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Небезпечно!

Спартак провів контратаку. Офорі знову отримав м'яч на правому боці штрафного майданчика. Ганець пробив - Кравець заблокував. Кутовий.

23 серпня о 21:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

ГООООООООООООЛ!

Піхальонок зрівнює рахунок!!! Воротар впав в один бік, Олександр пробив в інший.

23 серпня о 21:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

ПЕНАЛЬТІ!

Дніпряни провели контратаку. Гуцуляк у підкаті боровся з суперником у штрафному майданчику, ніхто не зміг вибити м1яч. Гуцуляк встав, заволодів м'яч, гравець Спартака вдарив його по ногах.

23 серпня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Офорі в штрафному майданчику віддав на Осені. На щастя, легіонер Спартака не зміг обробити м'яч.

23 серпня о 20:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Заміни у складі Дніпра: Когут замість Рубчинського, Каплієнко замість Горбунова.

23 серпня о 20:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Осені збив Леднєва в центрі поля та зірвав контратаку.

23 серпня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

ГОЛ

Офорі отримав м'яч поблизу лівого кута штрафного майданчика, завдав потужного удару. М'яч зачепив ногу гравця Дніпра та змінив траекторію. М'яч вдарив об поперечину та залетів у ворота.

23 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Офорі у боротьбі впав в штрафному майданчику Дінпра-1. Жовта картка за симуляцію.

23 серпня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Кінарейкін не дуже вдало вибив м'яч кулаками після навісу з кутового. Міковіч завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

23 серпня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Небезпечно!

Рістовські отримав м'яч у штрафному майданчику та двічі завдавав ударів. Перший заблокував Сваток, після другого Кінарейкін забрав м'яч до рук.

23 серпня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Потрійна заміна сталася у складі Спартака. Замість Прохазки вийшов Штефанек, замість Букати - Осені, замість Джурічіна - Рістовські.

23 серпня о 20:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +8

Рубчинський затримав руками Офорі, який мчав в контратаку.

23 серпня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +7

Також отримав попередження Сваток. За емоції.

45’ +7

Кінарейкін після навісу вибив м'яч кулаками. Буката врізався в нього! Попередження.

23 серпня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

МОМЕНТ!

Коштрна знову далеко вкинув м1яч с ауту. Сваток промахнувся, м'яч опинився у Джурічіна. Кінарейкін відбив два удари впритул!

23 серпня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано шість хвилин

23 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Коштрна закинув м'яч на кут воротарського майданчика. Мірошніченко вибив м'яч, але його підібрав Міковіч. Захисник Спартака пробив з-за меж штрафного майданчика, удар вийшов несильним, Кінарейкін спокійно забрав м'яч до рук.

23 серпня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Непогану комбінацію розіграли дніпряни на лівому фланзі. В завершальній стадії, на жаль, втратили м'яч на підступах до штрафного майданчика.

23 серпня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Даніель пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів далеко від дальньої стійки.

23 серпня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Контратака Дніпра-1 завершилася втратою м'яча та фолом в нападі.

23 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Кінарейкін врятував!

Прохазка після прострілу з лівого флагу пробив низом з близької відстані. Кінарейкін в падінні дістав м'яч рукою.

23 серпня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Дніпряни бігли в контратаку, Рубчинський віддав неточну передачу в центр на Піхальонка.

23 серпня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Спартак довго тримав м'яч. Після навісу з лівого флангу Прохазка опинився в офсайді.

23 серпня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Бабенко після прострілу з лівого флангу вибив м'яч прямо на гравця Спартака, той завдав удару - Кінарейкін спокійно забрав м'яч до рук.

23 серпня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Після навісу зі штрафного Рубчинський скинув м'яч на Гуцуляка. Той помітив, що голкіпер трохи вийшов з воріт і намагався ударом головою перекинути його - над поперечиною пролетів м'яч. До воріт було приблизно 15 метрів.

23 серпня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Леднєва збили в центрі поля.

23 серпня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Гравці Дніпра-1 знову перейшли на половину поля господарів. Поки що навіть вступають у відбір там.

23 серпня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Невдало зіграли футболісти Дніпра-1 після вкидання з ауту. Втрата м'яча.

23 серпня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дніпряни вже кілька хвилин перебувають на половині поля Спартака.

20’

Після навісу з кутового гравець Спартака вибив м'яч.

23 серпня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Піхальонок пробив по воротах - м'яч зачепив гравця Спартака та пішов на кутовий.

19’

Ще один кутовий виконав Прохазка. Знову Кінарейкін зіграв на виході та кулаками вибив м'яч на дальньому куті воротарського майданчика.

23 серпня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Після розіграшу кутового гравець Спартака побив в бік воріт метрів з 14-ти - Кінарейкін надійно зіграв на виході.

23 серпня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Спартак контролював м'яч на своїй половині поля. Дальньою передачею намагалися загострити гру, але м'яч пішов в аут.

23 серпня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На цей момент ВАР не відреагував.

23 серпня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Коштрна навісив у штрафний майданчик, Даніель прийняв м'яч, підбив його вверх та пробив - ногою влучив в шию захиснику Дніпра-1.

23 серпня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Небезпечно!

Прохазка виконав штрафний удар - м'яч пролетів над поперечиною!

23 серпня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

ВИЛУЧЕННЯ!

Арбітр розцінив епізод як фол останньої надії. Сарапій сьогодні вже награвся.

23 серпня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Головний арбітр пішов до телевізора

23 серпня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ВАР передивляється момент. Може бути вилучення...

23 серпня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Помилка в обороні. Сарапій біля штрафного майданчика програв боротьбу Джурічіну, захисник Дніпра-1 затримав його за футболку.

23 серпня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Дніпро-1 контролював м'яч на своїй половині поля, Сваток зробив довгу передачу вперед, захисник Спартака був першим на м'яі.

23 серпня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Коштрна з ауту закинув м'яч ледь не на 11-метрову позначку, гравець Дніпра-1 вибив м'яч зі штрафного майданчика.

22 серпня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

«Дніпро-1» у середу, 23 серпня, зіграє у матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій. Суперник – «Спартак» (Трнава, Словаччина). Зустріч відбудеться на стадіоні Антона Малатинського у Трнаві. Початок заплановано на 19:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Спартак» – бронзовий призер минулого чемпіонату Словаччини. На старті нового сезону команда набрала чотири очки у трьох матчах: поразка 1:2 від «Тренчина», нічия 1:1 зі «Злате Моравце-Врабле» та перемога 2:0 над «Підбрезовою». На шляху до раунду плей-офф «Спартак» спочатку впорався з латвійською «Аудою» (1:1, 4:1), а потім досить несподівано обіграв «Лех» з Познані – 1:2, 3:1.

Поневіряння «Дніпра-1» у єврокубковій кампанії цього сезону добре відомі українським шанувальникам футболу. Спочатку виліт із кваліфікації Ліги чемпіонів від грецького «Панатінаїкоса», потім безславний виступ у кваліфікації Ліги Європи – поразка від чеської «Славії». У національному чемпіонаті дніпровський клуб теж не вражає: перемога 2:1 над «Поліссям», нічия 1:1 з «Минаєм» і поразка 1:2 від «Оболоні». «Дніпро-1» до матчу зі «Спартаком» підходить без головного тренера. На місце Олександра Кучера, який добровільно склав із себе повноваження, поки що нікого не призначили.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Спартак» Трнава – «Дніпро-1».

Опитування

Голосів 87
Спрогнозуйте результат ⚽️ першого матчу 4-го раунду кваліфікації 🏆 Ліги конференцій між командами Спартак Трнава та Дніпро-1, який пройде 23 серпня в Словаччині