Валентин РУБЧИНСЬКИЙ: «Вплив відходу Довбика відчутний»
Півзахисник «Дніпра-1» - про початок сезону для своєї команди, адаптацію новачків та відхід Довбика
![Валентин РУБЧИНСЬКИЙ: «Вплив відходу Довбика відчутний»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/193/orig_638627.jpg)
Півзахисник «Дніпра-1» Валентин Рубчинський розповів про початок сезону для своєї команди, адаптацію новачків та відхід форварда Артема Довбика.
— Якщо прокручувати в голові останній матч проти «Славії», чого «Дніпру-1» не вистачило для того, аби здобути перемогу престижу?
— Трішки провалили першу гру через те, що не налаштувалися на суперника належним чином. Не змогли дотриматися правильної тактики, у підсумку програли боротьбу, а з нею і матч – 0:3. У другій грі вже було проблематично відігратися. Але ми билися до кінця, віддали всі сили, щоб не було соромно і перед вболівальниками та перед самими собою.
— Так вийшло, що ви зіграли цього сезону в єврокубках більше матчів, ніж в чемпіонаті України. Якщо на міжнародній арені результат поки що невтішний, то як би ви оцінили старт команди у чемпіонаті?
— Ми хотіли більшого: взяти шість очок. Так вийшло, що з «Минаєм» нам трохи забракло сил, ще й червона картка завадила. Але все одно, ми змогли вижати хоча б нічию. Результат не те щоб задовільний, але більш-менш нормальний, з урахуванням того, що ми догравали в меншості.
— Як на команду вплинув відхід Артема Довбика?
— Звісно, вплив відчутний. Він дуже багато забивав, був найкращим бомбардиром. І в таких іграх, як проти «Минаю», нам дуже його не вистачає. Це нападник, який може сам створити собі момент і сам його реалізувати. Ми вже були налаштовані під стиль гри Артема. Тепер прийшли інші нападники, будемо підлаштовуватися під них. Прийде час і будуть забивати та Олександр Філіппов, і Даніель Ківінда. Будемо вірити в них.
— До речі, Олександр Філіппов та Богдан Лєднєв нещодавно долучилися до команди. Як проходить їхня адаптація?
— Звісно, хлопці вливаються в колектив, питають в тренерів, як і що краще робити, із хлопцями консультуються по різних питаннях, зокрема, які в них сильні сторони, щоб якомога ефективніше використовувати їх під час гри. Потрібно трошки часу, шкода, що хлопці не були з нами на зборах, бо ми б могли награти якісь комбінації. Прийде час і все наладиться.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695909.jpg)
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695909.jpg)
Українці вирвали перемогу на дев'ятій компенсованій хвилині
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695751.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695751.jpg)
Sport.ua представляє анонс першого дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Динамо Загреб – Шахтар – 2:2. Здолати хорватів не вдалося. Відеоогляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695933.jpg)
![Гімнастика. Україна пробилася у фінал у командному багатоборстві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695904.jpg)
![Гімнастика. Україна пробилася у фінал у командному багатоборстві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695904.jpg)
![Красюк назвав солідну суму, за яку Усик готовий провести 3-й бій з Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695807.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/23/thumb_364779.jpg)
![aleks8-48](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/23/thumb_364779.jpg)