«Мені це не подобається». Хавбек України U-23 – про гру і суддівство
Криськів незадоволений грою команди та роботою арбітра
![«Мені це не подобається». Хавбек України U-23 – про гру і суддівство](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/orig_695932.jpg)
Півзахисник України U-23 Дмитро Криськів оцінив перемогу 2:1 у матчі 2-го туру олімпійського турніру проти Марокко U-23. Гравець відзначився першим у матчі голом.
«Емоції позитивні, що виграли на останніх хвилинах, але треба, мабуть, покопатись у собі. Не можна так віддавати гру, віддавати перевагу. Мені дуже не сподобалося, як ми віддали гру у другому таймі.
«Це не схоже на нас, ми маємо якість, але не завжди все виходить. Ми ще у боротьбі, тому продовжуємо».
«Суддівство? У першому матчі пенальті, тут вилучення і пенальті... Потрібно дивитися повтор, але два такі рішення за дві гри – мені це не подобається», – сказав Криськів.
В останньому турі 30 липня команда зіграє проти Аргентини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Гімнастика. Україна пробилася у фінал у командному багатоборстві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695904.jpg)
![Гімнастика. Україна пробилася у фінал у командному багатоборстві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695904.jpg)
Команда зуміла гарантувати вихід у фінал
![Шеннон Бріггс розповів, хто з його екссуперників був сильнішим за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695509.jpg)
![Шеннон Бріггс розповів, хто з його екссуперників був сильнішим за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695509.jpg)
Іменитий боксер відзначив Леннокса Льюїса
![Красюк назвав солідну суму, за яку Усик готовий провести 3-й бій з Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695807.jpg)
![РОТАНЬ – про суперматч з Марокко, вилучення та вирішальну гру з Аргентиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695944.jpg)
![РОТАНЬ – про суперматч з Марокко, вилучення та вирішальну гру з Аргентиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695944.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695890.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695890.jpg)
надо просто с мозгами дружить