Це сталося! Тоттенхем нарешті виграв трофей

«Шпори» зуміли виграти кубок міжнародного виклику Джей-ліги

2121
3

Англійський «Тоттенгем» вперше з 2019 року виграв трофей – Кубок міжнародного виклику Джей-ліги.

В одноматчевому протистоянні «шпори» обіграли японський «Віссел Кобе» з рахунком 3:2.

На 9-й хвилині Юя Осако відкрив рахунок на користь японської команди. Педро Порро відновив рівновагу на 16-й хвилині. Після перерви, на 48-й хвилині, Сон Хин Мін вивів лондонців уперед. Жан Патрік зрівняв рахунок на 64-й хвилині. Вирішальний гол у складі англійського клубу забив Мікі Мур на 88-й хвилині, принісши своїй команді перемогу.

Ця перемога принесла «Тоттенгему» перший з 2019 року трофей. 5 років тому «шпори» виграли Кубок Ауді.

Віссел Кобе – Тоттенгем – 2:3

Голи: Юя Осако 9, Жан Патрік 64 – Педро Порро 16, Сон Хин Мін 48, Мікі Мур 88.