Запасні: Макс Валеф, Пуріта, Горін, Когут.

«Славія»: Коларж, Масопуст (Доудера, 70), Голеш, Усу, Провод, Зафейріс, Оскар (Громада, 85), Шранц (Влчек, 70), Шевчік, Юречка (Юрасек, 85), Ван Бюрен (Хитіл, 75).

Запасні: Мандоус, Сиротник, Тіджані, Боржил, Томич, Пуділ, Валлем.

Стадіон: Футбольна арена (м. Кошице, Словаччина)

17 серпня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кінарейкін здійснив ще один сейв. Після удару зі штрафного з правого флангу.

17 серпня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Небезпечно!

Після прострілу з правого флангу Громада пробив зблизька - м'яч пролетів зовсім близько до стійки воріт Дніпра-1.

17 серпня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини.

90’

Ківінда увійшов у штрафний майданчик, намагався знайти момент для удару, але так і не зміг пробити по воротах.

17 серпня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Під час атаки другим темпом Білл пробив з лінії штрафного майданчика - захисник заблокував удар.

87’

Танчик на швидкості пройшов правим флангом та заробив кутовий. Після навісу ніхто з дніпрян не зміг завдати удару.

17 серпня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Дві заміни у складі Славії. Юрасек вийшов на поле замість Юречки, Громада - замість Оскара.

17 серпня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Небезпечно!

Доудера навісив у штрафний майданчик, Юрека у падінні намагався пробити головою, але не дотягнувся до м'яча. Гравець Славії був один у штрафному майданчику.

17 серпня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Білл навісив у штрафний майданчик. Білл не зміг виграти верхову боротьбу.

Дніпро-1 володіє м'ячем, але небезпечних моментів не може створити.

17 серпня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Танчик замінив Рубчинського.

17 серпня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Небезпечно!

Доудера завдав удару приблизно з 14-метрів - м'яч пролетів повз дальній кут воріт Кінарейкіна.

17 серпня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Хитіл замінив Ван Бюрена у складі Славії.

74’

Білл пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

17 серпня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Ще дві заміни у складі Дніпра-1: Сваток замість Кравця, Лєднєв замість Піхальонка.

17 серпня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Знову Славія виконала два кутових поспіль. Небезпеки біля воріт Дніпра-1 не було.

17 серпня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Подвійна заміна у складі Славії. Замість Шранца на поле вийшов Влчек, замість Масопуста - Доудера.

17 серпня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Юречка з правого кута штрафного майданчика віддав пас на дільній кут воротарського майданчика, Кінарейкін зіграв на перехопленні та забрав м'яч до рук.

17 серпня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

До пропущеного голу гравці Дніпра-1 діяли більше натхненно.

17 серпня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Подвійна заміна у складі Дніпра-1. Ківінда - замість Горбунова, Білл - замість Філіппова.

63’

Рибчинський класно пройшов чотирьох гравців Славії. Шкода, що це було в центрі поля.

17 серпня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Сейв!

Зафейріс пробив з лінії штрафного майданчика - Кінарейкін у стрибку перевів м'яч на кутовий.

17 серпня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Після передачі з флангу Ван Бюрен невдало обробив м'яч у штрафному майданчику Дніпра-1.

60’

Славія довго тримала м'яч на половині поля Дніпра-1, але втратила його через неточну передачу.

17 серпня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Переважно в центрі поля триває гра в останні кілька хвилин

17 серпня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГОЛ

ВАР довго перевіряв момент. Гол Юречки все ж зарахували.

17 серпня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Юречка вийшов сам на сам з Кінарейкіним і точно пробив у дальній кут. На щастя, арбітри зафіксували офсайд.

17 серпня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Небезпечно!

Після навісу у штрафний майданчик м'яч від Пасіча відскочив до Ван Бюрена, який завдав удару приблизно з 10 метрів - вище воріт.

17 серпня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Небезпечно!

Горбунов навісив у штрафний майданчик, Піхальонок завдав удару - голкіпер відбив м'яч, який летів у ближній кут воріт.

17 серпня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Провод виконав два кутові поспіль. Після обидвох передач у штрафний майданчик боротьбу за м'яч виграли футболісти українського клубу.

17 серпня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Як вважаєте, зможе Дніпро-1 забити ще двічі?

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 серпня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

ГОООООООООООООЛ!

Рубчинський завдав удару метрів з 25-ти - м'яч влетів у дальній кут воріт!

17 серпня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

45’

Ван Бюрен намагався перекинути Кінарейкіна - вище воріт пролетів м'яч.

17 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ!

Сарапій після навісу зліва пробив головою - Коларж забрав до рук м'яч, який летів по центру воріт.

17 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дніпро-1 довго тримав м'яч, але гравці так і не знайшли шлях до воріт Славії.

17 серпня о 21:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Славія продовжує активно пресингувати на половні поля Дніпра-1.

36’

Сейв Кінарейкіна!

Зафейріс навісив у штрафний майданчик, Шевчік грудьми скинув м'яч на Ван Бюрена, той потужно пробив - Кінарейкін у стрибку витягнув м'яч з-під поперечини!

17 серпня о 21:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Славія виконала кутовий. Шевчік навісив, Гуцуляк вибив м'яч зі штрафного майданчика.

17 серпня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Масопуст з ауту вкинув м'яч у центр штрафного майданчика на Юречку, той намагався пробити, але не вдалося.

17 серпня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Піхальонок навісив у центр штрафного майданчика на Сарапія, але тому не дозволили завдати удару.

17 серпня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ!

Перша гольова нагода Дніпра-1. Піхальонок завдав удару з лінії штрафного майданчика, Коларж в падінні відбив м'яч, який летів в напрямку дальнього кута воріт.

17 серпня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Горбунов невдало вибив м'яч зі штрафного майданчика. Ледь не став асистентом для суперника, який завдав удару метрів з 15-ти - вище воріт.

17 серпня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Гуцуляк ззаду вдарив суперника по нозі.

17 серпня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Момент!

А ось і небезпечний момент. Розрізною передачею на ударну позицію вивели Юречка, той пробив і влучив у Кінарейкіна, який вчасно вийшов з воріт і скоротив кут обстрілу.

17 серпня о 21:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Половину першого тайму відіграли команди. Жодного небезпечного моменту.

17 серпня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Натяк на небезпечний момент. Після навісу з правого флангу у штрафний майданчик Дніпра-1 захисник українського клубу все ж виграв боротьбу у свого опонента з Чехії.

17 серпня о 21:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Дніпро-1 пресингував на чужій половині поля. Чеські футболісти перейшли на половину поля українського клубу і там втратила м'яч.

17 серпня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шранц після зіткнення залишився на газоні. Лікарі надають допомогу.

17 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Українська команда намагалася за допомогою дальньої передачі вийти з-під пресингу. Але цей пас був неточним.

17 серпня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Славія проводить більше часу на половині поля Дніпра-1.

17 серпня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Славія контролює м'яч на своїй половині поля. Дніпро-1 не дуже активно пресингує.

17 серпня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Дніпро-1 заробив штрафний удар. Сарапій завдав удару приблизно з 25-30 метрів. М'яч влучив у стінку.

17 серпня о 21:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Кравець пройшов по центру майже до штрафного майданчика Славії, відпасував ліворуч на Горбунова, той навісив, але ніхто не зміг завдати удару по воротах.

17 серпня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футболісти діють поки що у доволі повільному темпі.

17 серпня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Гуцуляк у штрафному майданчику намагався обіграти захисника, але втратив м'яч.

17 серпня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Славія знову застосовує високий пресинг.

17 серпня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Шевчік завдав удару по воротах - невлучно.

17 серпня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 серпня о 20:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 серпня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 серпня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 17 серпня, український «Дніпро-1» та чеська «Славія» проведуть матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА. Зустріч відбудеться у місті Кошице (Словаччина) на полі місцевої Футбольної арени. Початок заплановано на 21:00 за київським часом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Дніпро-1» у поєдинках єврокубків цього сезону ще не здобув жодної перемоги. У кваліфікації Ліги чемпіонів підопічні Кучера не змогли досягти позитивного результату у протистоянні з грецьким «Панатінаїкосом» (1:3, 2:2). Перший матч проти празької «Славії» виявився провальним для дніпрян – 0:3. Першого удару по воротах господарів поля гравці українського клубу завдали лише в останню двадцятихвилинку матчу. У чемпіонаті України минулого вікенду дніпряни не змогли перемогти «Минай» – нічия 1:1.

Для «Славії» матч проти «Дніпра-1» був першим у єврокубковій кампанії цього сезону. Підопічні тренера Їндржиха Трпішовські виглядали більш ніж впевнено і здобули заслужену перемогу. У національному чемпіонаті празький клуб виграв чотири матчі з чотирьох. Після поєдинку з українським клубом «Славія» перемогла «Младу» (Болеслав) з рахунком 1:0 та ділить із празькою «Спартою» лідерство у чемпіонаті.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Славія».