12 серпня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Оріховський зробив класний навіс - Курко вибив м'яч на кутовий.

Шестаков завдав удару з меж штрафного майданчика - неточно.

12 серпня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Потрійна заміна у складі Вереса. Гайдучик замість Блізніченка, Шестаков замість Гакмана, Кучеренко замість Яго.

12 серпня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГООООООЛ!

Оріховський точно пробив у правий від себе кут. Паст стрибнув в цей же кут, але не дотягнувся до м'яча.

12 серпня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

ПЕНАЛЬТІ!

Колос провів контратаку. Гакман, намагаючись вибити м'яч, збив гравця Колоса.

70’

Шарай зробив пас у штрафний майданчик, оборонці Колоса вибили м'яч.

12 серпня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Ільїн замінив Мякушка у складі Колоса.

67’

Золотов втратив м'яч біля штрафного майданчика. Потім сам виправив помилку, зігравши у підкаті в штрафному майданчику проти Гакмана. Гравець Вереса отримав жовту картку за небезпечну гру.

12 серпня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Верес заволодів перевагою.

12 серпня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Небезпечно!

Яго та Блізніченко обігралися в стіночку, бразилець пробив з меж штрафного майданчика, захисник Колоса заблокував удар.

12 серпня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Блізніченко навісив зі штрафного удару, Шарай пробив головою, м'яч влучив в газон та полетів вище поперечини.

12 серпня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Шарая збили за кілька кроків від лівої лінії штрафного майданчика.

12 серпня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Мякушко у боротьбі з суперником впав у штрафному майданчику та отримав жовту картку за симуляцію.

12 серпня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Мякушко увірвався в штрафний майданчик. Футболісти Вереса гуртом відібрали м'яч.

12 серпня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Багато втрат м'яча в обох команд.

12 серпня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

У складі Колоса Демченко вийшов замість Велетня.

12 серпня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Велетень отримав жовту картку за підкат ззаду.

50’

Гакман у штрафному майданчику не встиг на простріл від партнера.

12 серпня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Захисники Вереса невдало намагалися вибити м'яч після навісу, гравець Колоса ледь не пробив по воротах.

12 серпня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Колос виконав штрафний удар. Мякушко пробив метрів з 25-ти - м'яч влучив у стінку та пішов на кутовий.

12 серпня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Другий тайм розпочався з контролю м'яча Колосом.

Компенсовано три хвилини.

45’

Богданов виконав крос у штрафний майданчика - ніхто не зміг завдати удару.

12 серпня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Хто вище б'є, той краще грає. Після кількох дуже високих навісів Велетень пробив по воротах - набагато вище полетів м'яч.

12 серпня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Мякушко у контратаці пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника і полетів за межі поля.

12 серпня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Лучкевич тримається за руку. На поле вийшли лікарі.

12 серпня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди намагаються будувати атаки, але до штрафних майданчиків не доходять.

12 серпня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Яго грубо зіграв проти Богданова в центрі поля.

35’

Мякушко віддав пас на хід Безбородьку, але у того відібрали м'яч за пару метрів від штрафного майданчика

12 серпня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Вовченко отримав по шиї від Цурікова в боротьбі у штрафному майданчику Колоса.

12 серпня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Небезпечно!

Верес провів швидку контратаку, Марусич отримав м'яч у штрафному майданчику та пробив - захисник Колоса Бондаренко в підкаті заблокував удар.

12 серпня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Безбородько руками затримав Блізніченка в центрі поля та зірвав атаку Вереса

12 серпня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГООООООООООЛ!

Безбородько після кросу у виконанні Оріховського опинився один в центрі штрафного майданчика та пробив головою в кут воріт.

12 серпня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Небезпечно!

Богданов зробив навіс з кутового. М'яч метушився у штрафному майданчику Вереса. Бурда з воротарського майданчика намагався пробити п'ятою - Паст упіймав м'яч.

12 серпня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Два кутових поспіль виконав Верес. Завдати удару ніхто не зміг.

12 серпня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Шевченко отримав м'яч у штрафному майданчику. Захисник вибив м'яч на кутовий.

Колос непогано пресингує. Верес зараз не може дійти до штрафного майданчика суперника

12 серпня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

В останні кілька хвилин багато втрат у виконанні гравців обох команд. Переважно в центрі поля та поблизу нього триває гра.

12 серпня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди грають у швидкому темпі.

12 серпня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Після кутового м'яч опинився у Богданова, який завдав удару метрів з 25-ти - повз ворота.

12’

МОМЕНТ!

Колос виконав штрафний удар. Богданов навісив, після відскоку від захисника м'яч відлетів до Цурікова, який злоту пробив з кута воротарського майданчика - м'яч влучив у захисника та полетів повз ворота.

12 серпня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Дахновський залишив поле. Зіткнення с Золотовим не минулося без наслідків. Балан вийшов на поле.

12 серпня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Колос виконав кутовий. Богданов навісив, гравець Вереса вибив м'яч зі штрафного майданчика.

12 серпня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дахновському надають допомогу

12 серпня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Яго пробив с середньої відстані - Фесюн забрав м'яч до рук.

12 серпня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Бурда втратив м'яч на своїй половині поля, Блізніченко підхопив його та намагався втекти до воріт, але Бурда збив його у підкаті.

12 серпня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Блізніченко зі штрафного удару з правого кута штрафного майданчика пробив низом, захисник заблокував удар, гравець Вереса намагався добити м'яч у ворота, знову блок.

12 серпня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Золотов збив Дахновського, який намагався увірватися у штрафний майданчик.

4’

Колос виконав штрафний удар з правого флангу, захисник Вереса вибив м'яч головою.

12 серпня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Верес також відповів тривалим володінням м'яча, і знову спроба атаки завершилася неточною передачею.

12 серпня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Першими атаку намагалися організувати футболісти Колоса. Вони довго тримали м'яч, але в підсумки гравець Вереса перехопив передачу.

12 серпня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 серпня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

11 серпня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 12 серпня, відбудеться матч третього туру Української Прем'єр-ліги. У селі Ковалівка Київської області зустрінуться місцевий «Колос» та рівненський «Верес». Початок матчу призначено на 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Колос» у матчі минулого туру здобув першу перемогу в чемпіонаті і другий поєдинок поспіль зберіг свої ворота в недоторканності. Крім того, підопічні Ярослава Вишняка вперше з квітня забили більше одного гола у матчі.

«Верес» у чемпіонаті стартував із поразки від житомирського «Полісся» – дебютанта УПЛ. Натомість у другому турі клуб із Рівного зміг відібрати очки у донецького «Шахтаря», зігравши внічию 1:1.

Команди зустрічалися один з одним дев'ять разів. «Колос» здобув сім перемог, «Верес» виграв лише одного разу, ще один матч завершився внічию. Різниця м'ячів – 16:7 на користь клубу із Ковалівки.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Верес».