ВІДЕО. Роналду забив гол-шедевр. Аль-Наср вийшов до плей-оф КАЧ

Португалець відзначився на 87-й хвилині матчу проти команди Замалек

16992
9
Аль-Наср. Кріштіану Роналду

3 серпня в Таїфі пройшов матч групового раунду Кубка арабських чемпіонів 2023 між командами «Аль-Наср» (Саудівська Аравія) та «Замалек» (Єгипет).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Гра порадувала глядачів напругою – у поєдинку вирішувалось, хто пройде до наступного раунду. Команди зіграли внічию (1:1).

До 87-ї хвилин у плей-оф проходила єгипетська команда завдяки голу з пенальті, але за декілька хвилин до кінця Кріштіану Роналду зумів змінити долю матчу.

Після ідеальної навісної передачі Роналду у високому стрибку забив шедевр ударом головою, і гол став рятівним для всієї команди. Сумарно на його рахунку 2 голи у трьох матчах КАЧ. Аль-Наср вийшов до 1/4 фіналу турніру.