Патрік ВАН ЛЕУВЕН: «Гол Матвієнка забитий за правилами. Хоча й курйозний»

Головний тренер «Шахтаря» резюмував гру 2-го туру УПЛ проти «Вереса»

4111
29
nkveres.com. Патрік ван Леувен

Головний тренер «Шахтаря» Патрік ван Леувен резюмував гру підопічних у матчі 2-го туру УПЛ проти «Вереса» (1:1).

«Ми провели цей матч у недостатньо швидкому темпі. Ми забили курйозний гол. Тим не менше, це гол. Забитий за правилами. Арбітр стежив за цією ситуацією. А потім було вилучення, і гра перевернулася. Ми повинні були захищатися.

В перерві ми зробили заміни. Гіоргі Гочолеішвілі мав попередження, в Олександра Зубкова виникли певні проблеми. Ми перестраховувалися. Тим не менше, ми мали щонайменше три шанси, щоб подвоїти рахунок після перерви.

Коли ми обговорювали пропозицію зіграти з «Тоттенхемом» благодійний матч, не могли передбачити травми Бондаря і Судакова. Але наша головна мета – дати можливість молодим гравцям зіграти на такому високому рівні й зібрати благодійну допомогу для України».