Верес – Шахтар – 1:1. Скандальний м'яч Матвієнка. Відео голів і огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 2-го туру Української Прем'єр-ліги

5154
7
УПЛ

У матчі 2-го туру УПЛ між «Вересом» та «Шахтарем» було зафіксовано бойову нічию (1:1).

Наприкінці першого тайму «гірники» відкрили рахунок у скандальному ігровому моменті. Микола Матвієнко забив зі штрафного на 45-й хвилині у порожні ворота, коли арбітр підняв свисток нагору, а голкіпер «Вереса» Євген Паст у цей момент вишиковував стінку.

Потім у гірників було вилучено Артема Бондаренка. У другому таймі Євген Шевченко зрівняв рахунок для господарів поля.