Кухарук (35), Кучеров (50), Шарай В. (64), Шестаков (69), Вовченко (83), - Гочолеішвілі (11), Траоре (48), Фарина (55), Матвієнко (64).

«Верес»: Паст, Вовченко, Курко, Є. Шевченко (Гагун, 84) Гакман, Кухарук, Блізніченко (Шестаков, 57), Дахновський (Шарай В., 57), Яго (Шарай С., 84), Кучеров, Марусич (Гайдучик, 71).

Запасні: Когут, Коркодим, Жуліо Сезар, Хондак, Шух.

«Шахтар»: Різник, Матвієнко, Козік, Гочолеішвілі (Фарина, 46), Топалов, Бондаренко, Криськів (Кастілло, 84), Зубков (Очеретько, 46), Кащук (В'юнник, 58), Сікан, Траоре (Педріньйо, 84).

Запасні: Трубін, Твардовський, Глущенко, Келсі, Невертон, Тоіров.

02 серпня о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

02 серпня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Гагун заробив кутовий на лівому фланзі. Після навісу гравець Шахтаря вибив м'яч зі штрафного майданчика.

02 серпня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Кухарук опинився на газоні. М'яч залишався у Вереса, але вони вирішили вибити його за межі поля, щоб лікарі надали допомогу.

02 серпня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано шість хвилин

90’

Рівняни вийшли з-під пресингу, але Шарай не влучив по м'яч, намагаючись зробити простріл у штрафний майданчик.

Шахтар пресингує Верес на його половині поля.

02 серпня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Заміни у складі Вереса. Гагун вийшов замість Шевченка, Станіслав Шарай замінив Яго.

02 серпня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Педріньйо замінив Траоре, Катілло вийшов заміть Криськіва.

02 серпня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Верес тисне на захист Шахтаря. Однак моментів мало створюють господарі.

02 серпня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

МОМЕНТ!

Яго відпасував ліворуч на Шевченка, той пробив метрів з 17-ти - Різник відбив м'яч, який летів під поперечину.

02 серпня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Матвієнко не дозволив пробити головою Шевченку.

02 серпня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Матвієнко після навісу зі штрафного пробив головою - м'яч пролетів поруч з верхнім кутом воріт.

02 серпня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Гайдучек замінив Марусича у складі Вереса.

71’

Небезпечно!

Сікан лівим флангом увійшов у штрафний майданчик, відпасував на Криськіва, але Дмитро пробив вище воріт.

02 серпня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Гакман навісив у штрафний майданчик на Шарая, той пробив головою, але удар вийшов слабким. Різник забрав м'яч до рук.

02 серпня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Шестаков підкотився під суперника. Попередження.

68’

Криськів отримав м'яч после пасу від Топалова та намагався пробити метрів з 20 - суперник заблокував.

02 серпня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Вовченко після боротьби з Траоре опинився на газоні. Лікарі надають допомогу.

02 серпня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Шарай та Матвієнко отримали попередження. Шарай за фол, Матвієнко за емоції.

02 серпня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ГООООООООЛ!

Верес зрівняв рахунок. Кухарук навісив з кутового, від голови гравця Шахтаря м'яч полетів вверх, Різник помилився, не зміг його впіймати біля ближньої штанги. Марусич, який боровся з голкіпером, головою віддав пас на дальню штангу, де Шевченко у падінні переправив м'яч у ворота.

02 серпня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Фарина та Шарай боролися за м'яч у штрафному майданчику Шахтаря. Захисник гостей отримав пошкодження.

02 серпня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

У Шахтаря В'юнник замінив Кащука.

02 серпня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Подвійна заміна у складі Вереса. Шестаков вийшов замість Блізніченка, Владислав Шарай - замість Дахновського.

02 серпня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Яго намагався пробити з лінії штрафного майданчика, але удар заблокував суперник.

02 серпня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Фарина отримав жовту картку за фол поблизу штрафного майданчика Шахтаря.

54’

Небезпечно!

Яго підібрав м'яч у штрафному майданчику, наблизився до воріт та пробив - м'яч пролетів над ближньою дев'яткою.

02 серпня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Кащук пройшов правим флангом та прострілив в штрафний майданчик, м'яч влучив у руку гравця Вереса, арбітр не призначив пенальті.

02 серпня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Верес заволодів ініціативою. Майже усі перші п'ять хвилин другого тайму гравці провели на половині поля Шахтаря.

02 серпня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Ще одне попередження. Цього разу Кучеров ззаду підкотився під суперника.

02 серпня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Траоре отримав жовту картку за відмашку. Влучив в обличчя опоненту.

02 серпня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Блізніченко пробив по воротах, після рикошету Різник забрав м'яч до рук.

02 серпня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміни у Шахтаря. Очеретько замінив Зубкова. Фарина вийшов замість Гочолеішвілі.

02 серпня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Цікаво!

Нарешті показали повтор штрафного удару, з якого Шахтар відкрив рахунок. Так от, перед тим, як Матвієнко завдав удару, арбітр Шандор підняв руку та показав гравцям Шахтаря свисток. Зазвичай такий знак свідчить про те, що штрафний потрібно виконувати за сигналом рефері.

02 серпня о 17:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 серпня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

ВИЛУЧЕНННЯ!

Бондаренко грубо зіграв против Яго у центрі поля.

02 серпня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

ГООООООООООЛ!

Паст вийшов на лінію воротарського майданчика, щоб керувати стінкою та захисниками перед розіграшем штрафного удару. Матвієнко помітив це та несподівано пробив в ближній кут.

02 серпня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Блізніченко збив Топалова практично на лівій лінії штрафного майданчика.

02 серпня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини

45’

Зубков зробив передачу на Криськіва, той пробив з розвороту приблизно з правого кута воротарського майданчика - м'яч полетів вище воріт.

02 серпня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Матвієнко закинув м'яч у штрафний майданчик на Зубкова, той пробив головою, Паст зіграв надійно.

02 серпня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Після передачі від Гакмана знову по воротах пробив Дахновський, але його удар з лінії штрафного майданчика заблокував Гочолеішвілі.

02 серпня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Дахновський завдав удару приблизно з 18 метрів - м'яч полетів по центру, Різник забрав його до рук.

02 серпня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Зубков зі штрафного удару закрутив м'яч у ворота. Паст не дуже вдало відбив м'яч, його партнер вибив подалі.

02 серпня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Кухарук на лівій лінії штрафного майданчика збив Зубкова.

02 серпня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Кучеров пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

02 серпня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Верес свої атаки проводить переважно через фланги. Але простріли та навіси перехоплюють гравці Шахтаря.

02 серпня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар після втрати м'яча постійно пресингує на чужій половині поля. Але поки що це не приносить дивідендів.

02 серпня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Шахтар розіграв кутовий, Бондаренко навісив у штрафний майданчик, Сікан виграв боротьбу у двох опонентів і пробив головою - вище воріт.

02 серпня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ!

Після навісу з лівого флангу м'яч відскочив у центр штрафного майданчика. Там його підібрав Зубков і намагався поцілити у дальній кут - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

02 серпня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Щільно в обороні поблизу свого штрафного майданчика грають футболісти Вереса. Поки що важко підопічним ван Леувена долати такий захист.

02 серпня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Сікан прострілив вздовж воріт, Дахновський вибив м'яч зі штрафного майданчика.

02 серпня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Тривалу атаку провів Шахтар. Кілька можливостей мали "гірники" для удару по воротах, але господарі не дозволили це зробити.

02 серпня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Запекла боротьба за м'яч точилася на правому фланзі атаки Шахтаря. Гравці Вереса вийшли з неї переможцями.

02 серпня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Блізніченко з лівого краю штрафного майданчика зробив простріл, м'яч влучив в ногу Дахновському та вилетів за лицьову лінію.

02 серпня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Шахтар виконав кутовий удар. Пас на виході вибив м'яч рукою.

02 серпня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Блізніченко навісив на ближню штангу, його партнер пробив вище воріт.

02 серпня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Гочолеішвілі грубо зігрів проти Шевченка. Жовта картка.

02 серпня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Кащук навісив з лівого флангу - Паст зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

02 серпня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Траоре сфолив проти Вовченко у штрафному майданчику Вереса

02 серпня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

М'яч влучив в руку Марусичу. Призначено штрафний удар на відстані приблизно 18 метрів від воріт. М'яч поблизу лівого кута штрафного майданчика. Сікан завдав удару - м'яч пролетів над поперечиною!

02 серпня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ!

Сікан головою намагався поцілити у дальній верхній кут - Паст здійснив сейв!

02 серпня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Шахтар володіє м'ячем. Верес усім складом зустрічає на своїй половині поля.

02 серпня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 серпня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 серпня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 серпня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 серпня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 2 серпня, у Рівному відбудеться зустріч другого туру чемпіонату України з футболу. На стадіоні «Авангард» зіграють рівненський «Верес» і донецький «Шахтар». Стартовий свисток арбітра Олександра Шандора має пролунати о 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Верес» минулий сезон завершував участю у перехідних матчах за право залишитися у вищому дивізіоні. Із цим завданням рівненська команда впоралася. Новий сезон «Верес» розпочав із поразки житомирському «Поліссю» – дебютанту УПЛ, який виявився сильнішим не лише за рахунком, а й за грою.

«Шахтар» у першому турі нового чемпіонату вперше зіграв під керівництвом нового тренера – Патріка ван Леувена. Захист чемпіонського титулу «гірники» розпочали, спокійно вигравши у харківського «Металіста 1925».

«Верес» і «Шахтар» в УПЛ зустрічалися дев'ять разів. Сім поєдинків виграв донецький клуб, одного разу переміг клуб із Рівного, ще раз команди зіграли внічию. Різниця м'ячів – 19:7 на користь «Шахтаря».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Шахтар».