КОСТЮК: Вболівальники можуть робити все, що хочуть, але я цього не розумію
Українка – про поведінку глядачів на Ролан Гаррос-2023
![КОСТЮК: Вболівальники можуть робити все, що хочуть, але я цього не розумію](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/164/orig_632913.jpg)
Українська тенісистка Марта Костюк (№36 WTA) після перемоги над Марією Саккарі (№8 WTA) у першому колі Вімблдону згадала недоброзичливе ставлення до неї з боку вболівальників на Відкритому чемпіонаті Франції цього року. Тоді українку освистали за те, що вона відмовилася потиснути руку білорусці аріні соболенко.
«Це була вкрай сумнівна поведінка з боку вболівальників. Я маю на увазі, що вони можуть робити все, що хочуть, але я просто цього не розумію. І не думаю, що коли-небудь зможу це зрозуміти.
Вочевидь, що на Вімблдоні інша підтримка, хоча на початку матчу з Марією її підтримували більше, ніж мене. Це зрозуміло – вона відоміша за мене. Вона входить до топ-10 світового рейтингу. Але, знаєте, мене це влаштовувало. Я рада підтримці в кінцівці зустрічі, та й упродовж усього матчу теж», – зізналася Костюк на пресконференції після зустрічі із Саккарі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олійникова виграла найбільший титул у кар'єрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697352.jpg)
![Олійникова виграла найбільший титул у кар'єрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697352.jpg)
Олександра стала чемпіонкою на змаганнях у Данії
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697215.jpg)
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697215.jpg)
Евандер виділив Джервонту Девіса
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697405.jpg)
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697405.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)