Українка у перший день змагань показала результат 1.97 метри

10679
10
Twitter. Ярослава Магучіх

Збірна України здобула 11-ту золоту медаль на Європейських іграх 2023, які проходять у польському Кракові.

У легкій атлетиці українка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою зі стрибків у висоту.

Українка виступила ще 22 червня, у перший день змагань (у другому дивізіоні), і показала результат 1.97 метра.

Сьогодні, 25 червня, у першому дивізіоні нікому не підкорилася подібна планка, і Магучіх оголошена переможцем Ігор.

Україна виграла вже 6 медалей на Європейських іграх у легкій атлетиці (3 золота, 1 срібло, 2 бронзи).