18 червня о 17:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Фол проти К'єзи від де Йонга перед власним штрафним.

18 червня о 17:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’ +4

Веггорст попереджений за штовхання Буонджорно.

18 червня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

МОМЕНТ! Узагалі не вдався удар Пеллегріні з центру штрафного на завершення передачі від Барелли з правого флангу!

18 червня о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Де Йонгу в центрі поля завадив швидко виконати штрафний Барелла.

90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще дев'ять хвилин.

18 червня о 17:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Веерман зіграв до центру штрафного на Вейналдума, а той потужно пробив під поперечину.

18 червня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Пеллегріні гратиме замість Ретегі.

85’

Верратті поміняли на Бареллу.

18 червня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГОЛ СКАСУВАЛИ! Через офсайд у Веггорста.

18 червня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Копмейенерс зі штрафного низом пробив у ноги Вейналдума, рикошет відякого перевів у сітку Веггорст.

18 червня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

К'єза перед власним штрафним підбив ноги Вейналдума невдалою спробою відбирання.

18 червня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Віффера замінили на дебютанта Веермана.

18 червня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Дімарко гратиме замість Спіннацоли.

18 червня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Фраттезі зіграв на лівий фланг штрафного на хід К'єзи, а той із серії фінтів пробив у дальній кут.

18 червня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Відскок від подачі Гакпо з лівого флангу дійшов до Бергвейна на дальньому куті штрафного, який потім прокотив повз Дімарко, і пробив під дальню стійку.

18 червня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Просування К'єзи до лівого флангу атаки завершилось фолом проти Думфріса.

18 червня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Ньонто замінили на Дзаньоло.

63’

К'єза вийшов замість Распадорі.

63’

Сімонса поміняли на Копмейнерса.

18 червня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Думфріс не дав Фраттезі вискочити до лівого флангу контратаки під дальній пас.

18 червня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Простріл із правого флангу від Вейналдума відскочив до Думфріса перед штрафним, але той низом поцілив до рук воротаря.

18 червня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Усім гравцям у спину пішов простріл Гакпо з правого флангу штрафного.

18 червня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Буонджорно підставився під удар Бергвейна з правого флангу штрафного на завершення вибухового розіграшу від Нідерландів.

18 червня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Гакпо залишили простріл перед штрафним, після чого він низом пробив повз ліву стійку.

18 червня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Дімарко встиг на дальній стійці зняти з ноги в Бергвейна відскок від блокованої подачі з лівого флангу від Гакпо.

18 червня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

У ноги Ван Дейку поцілив Ньонто своїм ударом на завершення зміщення з правого флангу до штрафного.

18 червня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

МОМЕНТ! Закидання до лівого флангу штрафного від Ван Дейка на Гакпо завершилось ударом другим дотиком у Доннарумму.

18 червня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Бергвейн вийшов замість Малена.

46’

Вейналдума випустили замість Гертрейди.

18 червня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ланга замінив Веггорст.

18 червня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 червня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

18 червня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Возить м'яч Італія власною половиною поля.

18 червня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме шість хвилин.

45’ +1

Навіс зі стандарту на дальню стійку завершився ударом головою від Думфріса, який поцілив у плече Крістанте, який стрибав перед ним.

18 червня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Сімонса поклав на газон Крістанте на правому фланзі оборони.

18 червня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Ван Дейк перед воротарським фолом завершив навіс із лівого флангу від Малена.

18 червня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Ланга збив Толой на правому фланзі атаки, після чого Доннарумма перевів на кутовий його подачу зі штрафного.

18 червня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

МОМЕНТ! Сімонс зіграв до центру штрафного на Гакпо, який потім пробив повз праву стійку в боротьбі проти захисників.

18 червня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Сфолив на правому фланзі атаки Думфріс у боротьбі проти свого одноклубника Дімарко.

18 червня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Буонджорно розбив ніс Ланг своїм ударом зі штрафного в стінку.

18 червня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Ноги Сімонса підбив перед власним штрафним Верратті.

34’

Дімарко дали картку за відкладений фол на чужій половині.

18 червня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Просування Сімонса через центральну зону до штрафного завершилось невдалим пасом усередину на Гакпо.

18 червня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Сьогодні в Енсхеде дуже жарко – водяна павза.

18 червня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Дімарко дав пробити де Йонг здалеку з правого флангу, але м'яч лише опустився на сітку зверху біля дальньої дев'ятки.

18 червня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Відскочив м'яч перед штрафним на Сімонса, але той підіграв собі рукою.

18 червня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

22’

Щось шукають на VAR.

18 червня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Ньонто з відскоку пробив із пів кола перед штрафним у блок від захисників, після чого м'яч полетів до Фраттезі, який залишився один перед воротарем.

18 червня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Думфріс на правому фланзі захисту вдарив по ногах Дімарко.

18 червня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Разюче перевтілення від італійської збірної у грі в обороні, у порівнянні з попереднім матчем.

18 червня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Буонджорно спиною зустрів удар головою від Ван Дейка з центру штрафного на завершення подачі з правого флангу.

18 червня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Сімонса на чужій половині збив Буонджорно.

18 червня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Дімарко вицілював подачу з лівого флангу, але в голову Ретегі так і не влучив.

18 червня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Без м'яча грає команда Кумана цими хвилинами.

18 червня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Ретегі в центрі штрафного завершував подачу з правого флангу ударом через себе, по м'ячу не влучив, після чого Распадорі з підбирання відкинув п'ятою на Дімарко, а той вгатив у дальню дев'ятку!

18 червня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Над воротами пройшов м'яч, після удару головою від Думфріса на завершення подачі кутового від Гакпо з правого флангу.

18 червня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Распадорі блокував простріл Думфріса з правого флангу на кутовий.

18 червня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Італія тримає м'яч на власній половині на стартових хвилинах.

18 червня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 18 червня, відбудеться матч за третє місце Ліги націй УЄФА, у якому змагатимуться Нідерланди та Італія. Матч пройде в Енсхеде (Нідерланди), на полі стадіону «Гролс Весте», початок о 16:00.

Наближається до завершення черговий розіграш Ліги націй і як би так не вийшло, що матч за третє місце виявиться значно напруженішим, аніж безпосередньо фінальне протистояння. Збірну Нідерландів «готували» до вирішальної гри в Роттердамі, але вона поступилася Хорватії в овертаймі, тому тепер боротиметься лише за «бронзу» в грі проти чинних чемпіонів Європи. Італійці провалили другий тайм проти Іспанії, тому, на тлі прольоту повз чемпіонат світу-2022 у Катарі, команда Роберто Манчіні чіплятиметься за будь-які досягнення. А потім можна й у відпустку.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Нідерланди – Італія.