Збірна України двічі переграла команду Польщі в товариських матчах

Жіноча українська збірна з пляжного футболу провела збори у Гданську

950
0
УАФ

Жіноча збірна України з пляжного футболу виграла у Гданську два товариських поєдинки у команди Польщі.

Готуючись до ІІІ Європейських ігор, підопічні Юрія Клименка з 30 травня до 4 червня провели навчально-тренувальний збір у Гданську. Українки провели два контрольних матч зі збірною Польщі.

У первому матчі українська команда здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. Дублем відзначилася Анастасія Кліпаченко, а ще один гол записала до свого активу Мирослава Випасняк.

У другому матчі українки перемогли знову польську збірну (3:2). У першому періоді м'яч у складі синьо-жовтих забила Ганна Давиденко. У другій 12-хвилинці Юлія Дехтяр зрівняла рахунок, коли команда поступалася (1:2). Перемогу збірній України приніс чудовий гол Юлії Костюк, яка вразила ворота суперника ударом зі своєї половини поля.