20 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Потрійна заміна у Зорі. Замість Мишньова вийшов Поелегенько, замість Русина - Погорілий, замість Вантуха - Снурніцин.

20 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мишньов вдарив суперника ззаду по ногах.

20 травня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Коробенко пробив по воротах, м'яч влучив у захисника та пішов на кутовий.

20 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

ГООООООООООЛ!

Дришлюк відібрав м'яч у Запорожця на своїй половині поля. Пройшов вперед по центру та віддав ліворуч на Русина. Той замістився ближче до центру та закрутив м'яч у дальній кут.

20 травня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Головкін завдав удару з меж штрафного майданчика - Сапутін спокійно впіймав м'яч.

20 травня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

МОМЕНТ!

Головкін виконав штрафний удар з дуже далекої відстані. Несподівано для усіх він завдав удару в ближній кут - Сапутін у стрибку перевів м'яч на кутовий!

20 травня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

У складі Інгульця Коробенко замінив Павлова.

20 травня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Герреро отримав пошкодження. Чи зможе він зіграти проти Шахтаря в наступному турі. Матч відбудеться 24 травня.

20 травня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Хахльов замінив Герреро.

74’

Козиренко пробив з пів кола штрафного майданчика - повз ворота.

20 травня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ!

Після другого кутового у виконанні Інгульця, м'яч поблизу свого штрафного майданчика підібрав Герреро, добіг з ним майже до штрафного Інгульця, відпасував в центр на Антюха. Той перекинув воротаря, м'яч летів у ворота, але Смоляков встиг вибити м'яч з самісінької лінії. Трохи забракло сили удару Антюха.

20 травня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Козиренко навісив з кутового, гравець Інгульца пробив головою приблизно з 14 метрів, Вантух намагався вибити м'яч, але він зрізався і пішов на кутовий.

20 травня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Смоляков зробив пас у штрафний майданчик, Бутко вибив м'яч на кутовий.

70’

Захисник у штрафному майданчику заблокував удар Антюха.

20 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

У складі Зорі Дришлюк замінив Булецу.

20 травня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Ще одну заміну провів Сергій Ковалець. Головкін вийшов на поле замість Кухарука.

20 травня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ!

Русин на лівому фланзі втік від захисника, дійшов до штрафного і зробив передачу на Герреро, але панамець з близько відстані не влучив у ворота.

20 травня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Антюх, знаходячись на правому фланзі поблизу центральної лінії, віддав класну передачу на вихід Герреро, але Білик вийшов з воріт і забрав м'яч до рук.

20 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Русин з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт.

20 травня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Нагієв прострілив на лінію воротарського майданчика, але партнери не змогли завдати удару.

20 травня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Запорожець отримав жовту картку за фол в центрі поля.

58’

Заміни в складі Інгульца. Замість Сітало на поле вийшов Марусич.

57’

Козак прийняв м'яч у штрафному майданчику. Відпасував під удар Козиренку, але Булеца випередив гравця Інгульця.

20 травня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Булеца підібрав м'яч на лінії штрафного майданчика і пробив з-під захисника - вище воріт.

20 травня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ!

Інгулець розіграв штрафний удар. Після навісу Поспєлов пробив головою з близької відстані, Сапутін у стрибку здійснив сейв і врятував Зорю. М'яч відлетів до Запорожця, який пробив з лінії штрафного майданчика - м'яч влучив у захисника та знову відскочив до Запорожця. Повторний удар гравця Інгульця прийшовся вище воріт.

20 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Нагієв пробив з дальньої дистанції - м'яч зрізався і пролетів далеко від воріт.

20 травня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Зоря одразу пішла в атаку. Мишньов намагався пробити з лінії штрафного майданчика, але удар не вийшов.

20 травня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

20 травня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміни у перерві: у складі Інгульця замість Ковальова вийшов Поспєлов, замість Клименка - Козиренко.

20 травня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

20 травня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 1 хвилину

20 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Кухарук навісив у штрафний майданчик, Батагов вибив м'яч, але недалеко. Козак підібрав м'яч та пробив з лінії штрафного майданчика - Батагов заблокував.

20 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Булеца навісив з кутового - в руки Білика.

20 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Арбітри зафіксували офсайд у Герреро, який міг вийти сам на сам. Суперечливий епізод.

20 травня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Герреро після передачі зі своєї половини поля прийняв м'яч трохи далі центру поля, дійшов лівим флангом до штрафного майданчика та завдав удару - Білик відбив.

20 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Бутко після діагональної передачі увійшов у штрафний майданчик, зробив навіс на дальній кут воротарського майданчика, звідти Булеца головою скинув у центр штрафного. Сам же Бутко завдав завершального удару, м'яч полетів вище воріт.

20 травня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Клименко збив Антюха у підкаті ззаду. Попередження.

20 травня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Знову пройшла розрізна передача у Зорі. Русин намагався дістатися до м'яча у штрафному майданчику, але Білик випередив його.

20 травня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Сітало біг до м'яча після передачі на хід, Сапутін збив його у штрафному майданчику. Але Сітало був в офсайді.

20 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Антюх намагався закрутити м'яч у дальній кут, Білик спокійно впорався з цим ударом.

20 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Антюх після розрізної передачі майже вийшов віч-на-віч з Біликом, але голкіпер вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч до рук.

20 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ГООООЛ!

Бражко спокійно реалізував пенальті. Білик стрибнув в правий від себе кут, Бражко пробив в лівий.

20’

ПЕНАЛЬТІ!

Після передачу від Булеци Герреро мчав до м'яча у штрафному майданчику, Білик збив панамського форварда.

20 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Кухарук мав можливість вийти сам на сам після передачі на хід з половини поля Інгульця, але йому не вистачило швидкості.

20 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За перші 15 хвилин команди створили кілька моментів. При чому Інгулець не сидить в глухій обороні, також шукає шанси в атаці.

20 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Інгулець дуже низько зустрічає Зорю. Часто перша лінія оборони - за кілька метрів перед штрафним майданчиком, друга лінія - у самому штрафному.

20 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Булеца зробив пас у штрафний майданчик на Русина, але Білик випередив півзахисника і забрав м'яч в його ногах.

20 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Бутко зробив навіс у штрафний майданчик, Білик зіграв на виході та вибив м'яч кулаком.

20 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Запорожець завдав удару з пів кола штрафного майданчика - вище воріт.

20 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Козак прострілював лівої краю штрафного майданчика, м'яч полетів у ближній кут воріт, влучив в сітку з зовнішнього боку.

20 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Герреро на лінії штрафного майданчика відпасував під удар Булеці, той пробив, але м'яч полетів вище воріт.

20 травня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Падіння гравця Інгульца у штрафному майданчику Зорі залишилося без реакції зі сторони головного арбітра.

20 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Герреро пробив з-за меж штрафного майданчика - Павлов заблокував удар.

4’

Перший кутовий виконала Зоря. Після розіграшу Бутко зробив навіс, захисник вибив м'яч зі штрафного майданчика.

20 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Антюх увійшов у штрафний майданчик, зробив передачу верхом, але до партнерів м'яч не дійшов.

20 травня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Друга атака Інгульца завершилася навісом у штрафний майданчик. Бутко головою вибив м'яч.

2’

Інгулець намагався провести атаку, захисник Зорі відтиснив опанента від м'яча

20 травня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Першою в атаку пішла Зоря, але неточна передача все зіпсувала.

20 травня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО

20 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 травня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 20 травня, відбудеться поєдинок 27-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться луганська «Зоря» та «Інгулець» із села Петрове Кіровоградської області. Початок матчу на київському стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського призначено на 14.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Зоря» у другому колі виграла 10 матчів із 11 і впевнено мчить до медального фінішу. Якого ґатунку будуть нагороди, вирішиться в останніх турах. Луганський клуб зберігає шанси навіть на чемпіонство. Переможна серія «Зорі» складає шість матчів поспіль. У них луганці забили 14 голів, а пропустили лише двічі.

«Інгулець» у попередніх п'яти турах жодного разу не виграв: дві поразки та три нічиї. При цьому команда з Петрового не забили у цих матчах жодного голу. На цей час «Інгулець» у турнірній таблиці йде 11-м. До зони перехідних матчів лише одне очко, до зони вильоту – п'ять.

«Зоря» та «Інгулець» грали один з одним шість разів. Тричі переміг луганський клуб, один раз – клуб із Кіровоградської області, ще один матч завершився у нічию. У матчі першого кола поточного чемпіонату перемогу святкував «Інгулець» – 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Інгулець».