УПЛ і ПФЛ погодили дати проведення стикових матчів
Але терміни ще можуть змінитися
![УПЛ і ПФЛ погодили дати проведення стикових матчів](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/133/orig_626716.jpg)
Українська Прем'єр-ліги і Професійна футбольна ліга України на спільному засіданні визначили дати проведення перехідних матчів між клубами УПЛ і Першої ліги за підсумками регулярного сезону-2022/2023.
Проведення ігор заплановано на 10 і 14 червня.
Дати матчів можуть бути скориговані на 8 і 12 червня в тому разі, якщо представники клубів, які братимуть у них участь, отримають виклики в розташування національної та/або молодіжної збірної команд України.
Як відомо, згідно з Регламентом сезону, у стикових матчах зіграють клуби УПЛ, що посядуть 13-те та 14-те місця, а також команди, що фінішують на 3-й та 4-й позиціях у Першій лізі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696931.jpg)
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696931.jpg)
Чемпіон WBC вважає, що Тайсон виграє другий бій
![За крок від медалі. Ковтун завершив виступи у вільних вправах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697144.jpg)
![За крок від медалі. Ковтун завершив виступи у вільних вправах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697144.jpg)
Ілля показав 4-й результат
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697100.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697100.jpg)
![Атлетіко підписав колишнього конкурента Довбика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697187.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)