Арсенал із Зінченком відзначився унікальним успіхом у дербі Лондона в АПЛ
«Каноніри» повторили досягнення 18-річної давнини
![Арсенал із Зінченком відзначився унікальним успіхом у дербі Лондона в АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/123/orig_624753.jpg)
Лондонський «Арсенал» у нинішньому сезоні Англійської Прем'єр-ліги не зазнав жодної поразки у поєдинках чемпіонату країни з лондонськими клубами. Це сталося з командою вперше з сезону-2004/2005.
Загалом у сезоні «каноніри» провели 12 матчів із клубами з Лондона. У них вони здобули 10 перемог і двічі зіграли внічию. «Арсенал» двічі обіграв «Челсі» (3:1 вдома та 1:0 у гостях), а також набрав очки в іграх із «Вест Гемом» (3:1, 2:2), «Кристал Пелас» (4:1, 2:0), «Фулгемом» (2:1, 3:0) і «Брентфордом» (1:1 і 3:0).
У турнірній таблиці АПЛ «Арсенал» посідає 1 місце, маючи 78 очок після 34 матчів. Другим йде «Манчестер Сіті», у якого на два очки менше за двох ігор у запасі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
Україна посідає 40 місце, маючи в активі одне срібло та одну бронзу
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)
Парагвай та Єгипет все вирішили у серії пенальті
![Лівий Берег напередодні дебюту в УПЛ підписав Косовського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697092.jpg)
![Ще один розгром. Визначено другого півфіналіста футбольного турніру ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696992.jpg)
![Ще один розгром. Визначено другого півфіналіста футбольного турніру ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696992.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![luceorius](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)