Джокович заявив про свої ризики у фіналі ОІ-2024 з Алькарасом

Новак – про майбутню вирішальну зустріч олімпійського турніру

817
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Новак Джокович

Сербський тенісист Новак Джокович, який є 24-разовим переможцем турнірів серії Grand Slam, висловив думку про значущість майбутнього матчу з іспанцем Карласом Алькарасом у фіналі Олімпійських ігор 2024 у Парижі.

«Необхідність грати проти Карлоса, можливо, зараз є найбільшим випробуванням, з яким можна зіткнутися на корті. Особливо на тому корті, де він виграв Ролан Гаррос менше двох місяців тому. На цьому стадіоні ми зустрічалися тільки один раз, торік у півфіналі Ролан Гаррос, але кілька тижнів тому я програв йому у фіналі Вімблдону. У тому матчі він виглядав дуже впевненим.

Думаю, що цього тижня я рухаюся набагато краще, ніж на Вімблдоні, і почуваюся набагато краще. Можу тільки сподіватися, що в неділю, коли я вийду на корт, у мене буде можливість показати свій найкращий теніс. У якомусь сенсі в цьому фіналі мені втрачати нічого, тому що медаль уже забезпечена», – заявив Джокович.

Раніше Карлос Алькарас розповів про свою мету на фінал Олімпіади-2024 з Джоковичем.