Фантастичний трилер! Тоттенхем відіграв 3 м'ячі, Ліверпуль вирвав перемогу

За перші 15 хвилин матчу господарі поля забили три голи, але гості відігралися

8529
19

У неймовірному матчі 34-го туру чемпіонату Англії «Ліверпуль» на своєму полі обіграв «Тоттенхем» з рахунком 4:3.

За перші 15 хвилин матчу господарі поля забили три голи (3:0), відзначилися Кертіс Джонс, Луїс Діас, Мохамед Салах.

Проте гості зуміли відігратися із голом на 90+3 хвилині (3:3)! Для шпор голи забили Гаррі Кейн, Сон Хин Мін та Рішарлісон.

Але це не все! У наступній атаці, на 90+4 хвилині, Діогу Жота вирвав перемогу для Ліверпуля!

Ліверпуль набрав 56 очок і піднявся на 5-те місце. «Тоттенхем» із 54 очками тепер на 6-й позиції.

АПЛ. 34-й тур, 30 квітня

Ліверпуль – Тоттенхем – 4:3

Голи: Джонс, 3, Луїс Діас, 5, Салах, 15 (пен), Діогу Жота, 90+4 – Кейн, 40, Сон Хін Мін, 77, Рішарлісон, 90+3.

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Конате, Робертсон, Фабіньо, Джонс (Мілнер, 86), Елліотт (Хендерсон, 63), Салах, Діас (Діогу Жота, 63), Гакпо (Нуньєс, 73).

Тоттенхем: Форстер, Порро (Лукас Моура, 90), Дайєр, Девіс, Ромеро, Перішич (Данджума, 90), Хейб'єрг, Кулушевськи (Сарр, 66), Скіпп (Рішарлісон, 84), Сон Хин Мін, Кейн.

Попередження: Конате, 70, Діогу Жота, 81, Мілнер, 90+1, Клопп, 90+5 – Сон Хин Мін, 52, Рішарлісон, 90+4.

Відеоогляд матчу

Фотогалерея матчу

Події матчу

90’
ГОЛ ! М'яч забив Діогу Жота (Ліверпуль).
90’
ГОЛ ! М'яч забив Рішарлісон (Тоттенхем).
77’
ГОЛ ! М'яч забив Сон Хин Мін (Тоттенхем).
40’
ГОЛ ! М'яч забив Харрі Кейн (Тоттенхем).
15’
ГОЛ ! З пенальті забив Мохамед Салах (Ліверпуль).
5’
ГОЛ ! М'яч забив Луїс Діас (Ліверпуль).
3’
ГОЛ ! М'яч забив Кертіс Джонс (Ліверпуль).

pol-55
Як і раніше відмічав Тотему необхідний воротарь,більше чим тренер,Уго видохся,а Фортстер не має вже реакції і практики в такому чемпі,Сону не пруха,Моур сьогодні засранець бо має практики.
nick07
матч чудовий як для вболівальників, а Лівер схоже що ніяк не полишить свою улюблену тактику  "2-3 закатали за 20 хвилин і до 90 хвилини зливаємо матч"
Віталій Ткачук
Класний ж матч був, я за "шпор" вболівав, після голу Рішарлісона подумалося що він зарано святкує, а тут Жота, - калать і є перемога.
bzzzzzz
ливерпуль так ничему не учится. все теже ошибки, высокая линия обороны и постоянные провалы, и это при счете, когда нужно оборонятся. это путь в некуда.
Игорь Нестеренко
Насправді ніякої звитяги в цьому матчі не потрібно шукати, це велике горе таких сильних нещодавно команд...грати матчі з хокейними рахунками це не ознака професіоналізму, а показник кризи гри
Crimea
Сезон в Англії просто божевільний! Хто б міг подумати, що Лівер та Тотхем будуть боротись за місце в ЛЄ, Челсі за місце Лізі Конференцій, а Вест Гем, Лестер та Евертон взагалі за виживання