Фантастический триллер! Тоттенхэм отыграл 3 мяча, Ливерпуль вырвал победу

За первые 15 минут матча хозяева поля забили три гола, но гости отыгрались

8529
19

В невероятном матче 34-го тура чемпионата Англии «Ливерпуль» на своем поле обыграл «Тоттенхэм» со счетом 4:3.

За первые 15 минут матча хозяева поля забили три гола (3:0), отличились Кертис Джонс, Луис Диас, Мохамед Салах

Однако гости сумели отыграться с голом на 90+3 минуте (3:3)! У шпор голы забили Гарри Кейн, Сон Хын Мин и Ришарлисон.

Но это и не все! В следующей атаке, на 90+4 минуте, Диогу Жота вырвал победу для Ливерпуля!

«Ливерпуль» набрал 56 очков и поднялся на 5-е место. «Тоттенхэм» с 54 очками теперь на 6-й позиции.

АПЛ. 34-й тур, 30 апреля

Ливерпуль – Тоттенхэм – 4:3

Голы: Джонс, 3, Луис Диас, 5, Салах, 15 (пен), Диогу Жота, 90+4 – Кейн, 40, Сон Хын Мин, 77, Ришарлисон, 90+3.

Ливерпуль: Алиссон, Александер-Арнолд, ван Дейк, Конате, Робертсон, Фабиньо, Джонс (Милнер, 86), Эллиотт (Хендерсон, 63), Салах, Диас (Диогу Жота, 63), Гакпо (Нуньес, 73).

Тоттенхэм: Форстер, Порро (Лукас Моура, 90), Дайер, Дэвис, Ромеро, Перишич (Данджума, 90), Хейбьерг, Кулушевски (Сарр, 66), Скипп (Ришарлисон, 84), Сон Хын Мин, Кейн.

Предупреждения: Конате, 70, Диогу Жота, 81, Милнер, 90+1, Клопп, 90+5 – Сон Хын Мин, 52, Ришарлисон, 90+4.

Видеообзор матча

Фотогалерея матча

90’
ГОЛ ! Мяч забил Диогу Жота (Ливерпуль).
90’
ГОЛ ! Мяч забил Ришарлисон (Тоттенхэм).
77’
ГОЛ ! Мяч забил Сон Хон Мин (Тоттенхэм).
40’
ГОЛ ! Мяч забил Харри Кэйн (Тоттенхэм).
15’
ГОЛ ! С пенальти забил Мохамед Салах (Ливерпуль).
5’
ГОЛ ! Мяч забил Луис Диас (Ливерпуль).
3’
ГОЛ ! Мяч забил Кёртис Джонс (Ливерпуль).

Crimea
Сезон в Англії просто божевільний! Хто б міг подумати, що Лівер та Тотхем будуть боротись за місце в ЛЄ, Челсі за місце Лізі Конференцій, а Вест Гем, Лестер та Евертон взагалі за виживання
Tasha19
Ліверпуль у всій красі, створили собі проблеми, потім їх вирішили))) Ну а Тотенхем навіть шкода вже.
yuriy_kent
Можуть з виграного матчу зробити трилер. Тому і полюбляю цю команду. 3:0 чи 0:3, взагалі байдуже, буде заруба
🔱Avtoigor🔱
Игорь Левченко
Только Ливер может прсрать три гола, а потом на последних секундах вкатать) Англия, хули.
Віталій Ткачук
Класний ж матч був, я за "шпор" вболівав, після голу Рішарлісона подумалося що він зарано святкує, а тут Жота, - калать і є перемога.
FootFun
GloryUkraine
Так і до інфаркту недалеко.
pol-55
Як і раніше відмічав Тотему необхідний воротарь,більше чим тренер,Уго видохся,а Фортстер не має вже реакції і практики в такому чемпі,Сону не пруха,Моур сьогодні засранець бо має практики.
Игорь Нестеренко
Насправді ніякої звитяги в цьому матчі не потрібно шукати, це велике горе таких сильних нещодавно команд...грати матчі з хокейними рахунками це не ознака професіоналізму, а показник кризи гри
bzzzzzz
ливерпуль так ничему не учится. все теже ошибки, высокая линия обороны и постоянные провалы, и это при счете, когда нужно оборонятся. это путь в некуда.
nick07
матч чудовий як для вболівальників, а Лівер схоже що ніяк не полишить свою улюблену тактику  "2-3 закатали за 20 хвилин і до 90 хвилини зливаємо матч"