Володимир ШАРАН: «Добре в підсумку, що ми зіграли внічию»
Наставник «Миная» – про поєдинок УПЛ із «Металістом 1925»
![Володимир ШАРАН: «Добре в підсумку, що ми зіграли внічию»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/121/orig_624362.jpg)
Головний тренер «Миная» Володимир Шаран поділився емоціями від гри 23-го туру Української Прем'єр-ліги з харківським «Металістом 1925» (1:1).
«Вважаю, що закономірний результат - нічия. Ми створили непогані моменти, але у суперника була перевага у контролі м'яча. Вони створили по одному небезпечному моменту у кожному з таймів, де ми не справлялися зі стандартами. Але перші 30 хвилин у нашому виконанні були провальними. Ми знали, що вони добре контролюють м'яч, у них хороші технічні гравці. Хотіли силою обіграти цю команду. Але тиснув на хлопців результат. Перед грою я їх не впізнав.
Керівництво все робить для того, щоб ми перемагали. Тобто мотивує хлопців, заборгованостей у нас немає, у колективі - повний порядок. Але хвилювання досвідчених гравців - я йому здивувався. Після замін гра змінилася. Гравці, які вийшли на поле, посилили гру. Добре в підсумку, що ми зіграли внічию.
Травма Мельника? Думаю, все буде нормально. Не розібралися в епізоді, коли був верховий м'яч. Невелике ушкодження - до наступного матчу, думаю, він уже відновиться.
Подякував за віддачу команді. Перші 30 хвилин потрібно розібрати, проаналізувати, тому що психологія виходить на перший план. Не фізика, а саме психологія. Ми раніше бачили більш розкуту команду, а сьогоднішні перші 30 хвилин була скутість. Наприкінці вже думали про те, як зберегти той результат, який є.
Також є кадрові проблеми. Воробчак випав на півроку. Нам не вистачає агресивності спереду, на флангах. Сьогодні ми особливо ясно побачили, що цього не вистачає.
На даний час я не можу сказати, що нам не вистачає кількісно гравців. Готувалися до матчу двадцять польових футболістів і три воротарі. Випав тільки Кравчук, який травмувався в матчі з «Вересом». Гравців достатньо, але хочеться побільше креативу на флангах. Колектив у нас хороший, працюємо далі. Залишилося сім турів. Працюємо, стараємося, щоб залишитися в лізі й на наступний сезон», – розповів Шаран.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
Олександр зустрінеться з кубинським боксером Арленом Лопесом 4 серпня
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
Підопічні Тьєррі Анрі обіграли аргентинців з рахунком 1:0 у 1/4 фіналу турніру
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696982.jpg)
![Трансферне літо 2024 в Україні. Таблиця переходів клубів УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695083.jpg)
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697059.jpg)
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697059.jpg)