Сергій ПАЛКІН: «Грати у футбол – означає, що ми живі»
Топ-менеджер «Шахтаря» – про роль футболу для нинішньої України
![Сергій ПАЛКІН: «Грати у футбол – означає, що ми живі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/116/orig_623309.jpg)
Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін в інтерв'ю швейцарському виданню Le Temps висловив думку щодо проведення національного чемпіонату в Україні в умовах війни з рашистськими окупантами.
«Грати у футбол - означає, що ми живі. Людям важливо іноді думати про щось інше, крім війни. Тому що ми маємо на увазі практично тільки це: війна, війна, війна. Футбол – перепочинок, зокрема і для солдатів, які можуть дивитися наші ігри на своїх телефонах.
Багато хто свідчить про те, що ми добре попрацювали, щоб відновити чемпіонат у цьому сезоні. Українському футболу потрібно було не зникати, але й для морального духу населення це теж було важливо», – розповів Палкін.
Раніше Сергій Палкін запросив президента «ПСЖ» на матч «Шахтаря» з «Динамо».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696982.jpg)
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696982.jpg)
Гравець дав коментар після трансферу
![Медаль ОІ-2024 гарантована! Хижняк переміг бразильця та вийшов у півфінал](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697003.jpg)
![Медаль ОІ-2024 гарантована! Хижняк переміг бразильця та вийшов у півфінал](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697003.jpg)
Суперником українця був Вандерлей Перейра із Бразилії
![37-річний Джокович вписав своє ім'я в історію Олімпіад](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696897.jpg)
![Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696854.jpg)
![Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696854.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
Может Палкин под словом "мы" имел ввиду себя и Рината Леонидовича с Срной?